natasha

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra
2018. szeptember 18.

Ez tényleg tud valamit. Soha semmitől nem volt ilyen puha,egészségesnek kinéző hajam.Pedig egyáltalán nem az.Sokáig gondolkodtam,hogy megvegyem e,mivel nem adtam még ki ennyi pénzt egy hajápolóért,de ez nagyon megéri.Teljesen más,mint az eddig drogériában vásárolt hajtermékek.A hajam vége állandóan sprőd és drótszerű volt. Úgy éreztem,nem segít más,csak az olló. És akkor jött ő. Mintha a fodrásztól jöttem volna. Nincs szálkásodás,a hajam vége szögenyenes,nem győzöm tapogatni,semmitől nem volt ilyen puha a hajam mint most.Amit kifogásolok,ahogy rajtam kívül egy páran,az a túl erős illat. Szeretem az illatát,de nem kellett volna ennyire túlzóan illatosra csinálni. Konkrétan más illatokat is elnyom rajtam,ami zavaró,úgyhogy emiatt csak 4.

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2018. július 29.

Az árnyalat passzol,kicsit folyékony,a zsíros bőrömet annyira nem fényesíti. Közepesen fed. A pattanásokra még plusz korrektort rakok,hogy elfedje. Egyébként egész jó alapozò lenne,viszont fél nap után a homlokomnál foltos lesz,mintha beszívná a bőröm. Az arcom többi részénél ilyet nem tapasztalok. A pumpás verzió jó ötlet. Elhasználom,mert annyira nem katasztrófa,de többet biztos nem veszek.

Playboy Endless Night

Playboy Endless Night
2018. március 3.

Jó kis nőies illat,olcsó volt,elfújkálom mivel rajtam abszolut nem tart semedig se. De tényleg,bosszantó,hogy pár perc után tovatűnik. Ezért én csak 2 csillagot tudok adni.