Best of Beauty 2019

naturefun

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Blanx White Shock Instant White Fogkrém

Blanx White Shock Instant White Fogkrém
2019. március 3.

Semmit nem ér ellenben a másik Blanx termékkel, a barna feliratos Stain removal-lel.

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2019. március 3.

Nem folyik.😊 Tipp: Elolvastam a hozzászólásokat, mindenki azt írta, hogy túlságosan folyik. Hajmosás után 20 percig törölközőbe csavartam a hajam, majd egy gumikesztyűvel, a kádba hajolva bedörgöltem. Vizes kézzel oszlattam el egyenletesen, zuhanysapka és egyáltalán nem folyt ki alóla 40 percig. Középvörös, festett, szőke melírozott hajamat szépen befogta, még nem tudom, hogy hány mosást bír.

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2019. február 24.

6.42 , vöröses barna hajfestéket használok, erre csináltam házilag melírt a 13-5 színből a festés után 4 nappal - tehát lenövésem nem volt. 30 perc alatt szépen leszívta, de sárga lett, illetve némelyik tincs töve narancssárga. Nem vagyok fodrász, biztos valamit rosszul csináltam, de nem bántam meg, mert jól látható melírom lett. Vettem egy Syoss meleg barna bemosót, amit az egész hajamra feltettem és a végeredmény olyan lett, mint amit elképzeltem. Ezt a szőkítőt biztos nem merném egész hajra feltenni, nagyon rizikós, hogy szép egységes lesz. 4 csillag a sárga szín miatt.