naturefun

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Phi Pihe-Puha Védő és Regeneráló Krém

Phi Pihe-Puha Védő és Regeneráló Krém
2019. december 27.

Egy akció keretében kaptam a Müllerben egy másik Phi termék mellé. Jó állaga van, az átlagosnál talán jobb a hatása, de nekem semmi extra eredményt nem hozott. Az illata nagyon nem jött be, pedig szeretem a Phi termékek illatát. Elhasználtam, de nem fogok belőle vásárolni.

L'Occitane Divine Eyes

L'Occitane Divine Eyes
2019. szeptember 14.

Új szemkrémet kerestem, több tesztert kaptam és nagyon megkedveltem néhány nap alatt. Nem bántam meg, könnyű krém, frissíti a szemkörnyéket és egész nap hidratálja, illata friss és diszkrét. Többet kipróbáltam, csak ez győzött meg, szerintem kitartok emellett. A márka termékeit szeretem, de kicsit túlárazottak, ez viszont végre megéri az árát:)

Update: Nemsokára elfogy, újravevős:)

Update 2018 június: másfél éve használom, a legjobb termék. Az ára kicsit borsos, de muszáj megvenni, mert valóban látványos az eredmény.

Update 2019 szeptember: Azóta is ezt használom. Próbáltam mást, de még mindig ez a legjobb.

Phi Jasmine Green Tea Kollagén Booster Fluid Peptidekkel

Phi Jasmine Green Tea Kollagén Booster Fluid Peptidekkel
2019. szeptember 14.

Egy üveggel használtam el, most vettem újra. Gondoltam kipróbálom, de nagyon kevés terméket tudok a bőrömön elviselni, ezért nem sok bizodalmam volt benne, de a másik márkájú nappali krémemet már nem gyártják, így keresnem kellett valamit. A márka egyéb termékeit nem próbáltam még. Már az első használat után kellemesen meglepődtem, gyorsan beszivodik, az állaga kellemesen lágy, egy pumpálásnyi bőven elég. Az arcom egyszerűen felragyogott tőle, élettel teli lett, a nap végére sem csillogott a T vonal. Maradok egyelőre ennél, nekem nagyon bejött.