nemvagyokrobot

Regisztráció dátuma: 2019. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2021. december 18.

A gyulladásos folyamat felgyorsítására tök jó, segíti rendezni a helyzetet, már 3x újra vettem. Amikor felszínre kerül a gyulladás a tapasz segedelmével, fertőtlenítés után egy steril tűvel kiszúrom a pattanást, éjszakára kap még tapaszt 2 napig, kijön, aminek ki kell, szépen gyógyul. Az ára is baráti, bátran ajánlom mindenkinek.

Revolution Pro Eye Elements Szemhéjfesték Primer

Revolution Pro Eye Elements Szemhéjfesték Primer
2021. december 18.

Nekem bejött, hidratálóval kentem a szemem, lapos ecsettel hosszasan paskoltam a szemhéjamra ezt a primert, így szépen eloszlott, fedett, megfogta a szemhéjfestéket, a revolution mattító fixáló sray-vel megkoronázva nagyon tartós volt, nem ült bele a ráncokba, nem zsírosodott át. Én ajánlom mindenkinek.

Update: 1 hónap alatt kiszáradt és használhatatlanná vált, pedig az eltelt idő alatt ki sem nyitottam, szekrényben tartottam. Spórolj és ne vedd meg, mert hamarosan ki is lehet dobni. :(

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP
2021. december 18.

Barátnőm javaslatára vettem. Súlyos aknéval küzdöttem, emiatt isotretinoin kúrán voltam, még szedtem a gyógyszert, már kitisztult az arcom, de sajnos a cysták helyén hyperpigmentált, sok helyen heges maradt az arcom, így gondoltam az azaleinsav és helyileg alkalmazott retinol mellé bevetem ezt is, hátha...
Féltem, hogy emellé a sok aktív hatóanyag mellé hogy illesztem be, nem fog-e irritálni, nagyon óvatosan kezdtem, először 2 naponta a hidratálómba keverve, majd önállóan, a G&G Stress less után, a hidratáló előtt. Csodákat művelt, már az első használat után látható volt a különbség, fokozatosan egységessé vált a bőrképem, a gyulladás utáni hyperpigmentációk 3 hónap alatt jelentősen halványultak, a szemem alatti karikák is halványodtak, a mini ráncocskáim is felszínesebbek lettek (28 vagyok), úgyhogy nekem nagyon újravevős. Egyik nap, amikor esti retinol után reggel ezt felkentem a barátnőim megjegyezték, hogy mi történt, mert csak úgy ragyog a bőröm.
Szerintem a titka az átgondoltság, érdemes a Stress less-t alá használni, mert nagyon jól kiegészítik egymást, nekem a hidratáló is kellett mindig, majd zárásnak a fényvédő. A lassú kezdettel 4 hónapra volt elég, valószínűleg a fullos használat mellett az új doboz már hamarabb elfogy majd.
5 csillagot adok, mert tényleg nagyon-nagyon jó, így nekem még az árát is megéri.