nettyke00

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Make-Up Sponge Sminkszivacs

Essence Make-Up Sponge Sminkszivacs
2015. április 29.

Hát óriási csalódás sajnos! :( Pedig úgy örültem, hogy jött valami elérhetőbb...Megvan az eredeti Beauty Blender, ami hát sajnos drága, és először el is gondolkoztam, hogy uhhh de elbaltáztam, nem néztem alaposan körül, pedig lehet venni olcsóbban is, több helyről is. De végül rájöttem, hogy egy percig sem bántam meg hogy az eredetit vettem, mert megszolgálja az árát. Itt megtudjátok nézni: https://www.youtube.com/watch?v=hQOMbnwMXjE
Én vizesen szoktam használni.

Essence Kabuki Ecset

Essence Kabuki Ecset
2015. április 29.

A héten vettem. Én alapozásra használom. Brutális gyorsasággal ellehet vele dolgozni az alapozót, nagyon puha, nem hullik a szőre, kellően tömött a feje! Valamint én azt vettem észre, hogy nem ül rá a szálaira az alapozó, mintha eltaszítaná magától, alapozás után úgy néz ki az ecset mintha nem használtam volna, így tényleg az arcon marad az összes alapozó! Idáig imádom! :)

Essence Gel Nails At Home Mini Led Lámpa

Essence Gel Nails At Home Mini Led Lámpa
2015. április 29.

Én mikor ezt megláttam a polcon egyből érte nyúltam! Megvettem hozzá a szükséges dolgokat! Imádom, jó hogy itthon is el lehet készíteni egy zselés körmöt, csak sajnos olyan a munkahelyem, hogy hiába csinálom meg, sokáig nem marad a körmömön. :( Úgyhogy inkább alkalmakra használom!