newlee

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 75 vétel
Megnézem

Clarins Hydra-Essentiel Silky Krém Normál és Száraz Bőrre

Clarins Hydra-Essentiel Silky Krém Normál és Száraz Bőrre
2018. február 16.

Nagyon jó kis krém, most fogom újra beszerezni. A száraz bőröm, huss, pillanatok alatt beszippantja, és a hatása sem várat magára. Jól hidratál, feltölti a bőrt, a lemosás utáni feszülő a bőrt gyorsan komfortálja. Én még szem alá is szoktam alkalom adtán rakni belőle. Az illata nagyon kellemes, diszkrét, olyan finom jól ápoltság illatú. Kifejezetten száraz bőrüeknek ajánlom, vagy a kombinált bőrüek ne kenjék a T-zónába, mert valószínűleg nekik ott túl sok lesz.

Mixa Micelláris Víz Száraz Bőrre

Mixa Micelláris Víz Száraz Bőrre
2018. február 10.

Nem gondoltam, hogy ekkora különbség lehet micellás vízek között. A Garnier rózsaszínét használtam eddig, de nem szerettem, mert nagyon szárított. Meglepődve tapasztaltam, hogy a Mixa után nem húzódik a bőröm, a szemkörnyékem is jól bírja, egyszóval szereti a bőröm, és nem kell utána még az éjszakai krém előtt is külön hidratálnom. Igazán száraz bőrűeknek szerintem érdemes kipróbálni.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2018. január 16.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, és én nem csalódtam benne. Jó az állaga, szépen hosszabbít, jól lehet építeni. Viszonylag könnyen le lehet mosni, nem kell többször rámenni kétfázisú lemosóval, hogy a maradékot is le tudd vakarni. Persze meg kell tanulni vele bánni, mert valóban elég ormótlan a feje, ezért az alsó pilláknál kicsit nehezebb boldogulni vele.