nickie23

Regisztráció dátuma: 2011. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Berber Beauty Kávés Pakolás

Berber Beauty Kávés Pakolás
2015. június 9.

Két hétig folyamatosan használtam, aztán szünetet tartottam, és most megint használom. Így kb 28-30 alkalomra lesz elegendő nekem, mert ugye függ a kenni való terület nagyságától, meg eleve ki mennyit ken fel alkalmanként. A 3. alkalommal láttam hatását. Nagyon jó a feszesítő hatása, és nagyon jó alakformáló, mivel nagyon jól feszesít, ezért a narancsbőr is halványul, de azért csodára nem kell számítani, de egyértelműen hatásos, az illata is tetszik, én nem ilyenre számítottam, hanem bevallom ilyen erős kávés illatra, de pozitívan csalódtam.Este használom, de én nem vettem észre, hogy nagyon ébren tartana, az anticellulit olajat, mintám volt belőle, és a zöld teásat használtam utána, mostanában kakaóvajat kenek utána. Én elégedett vagyok a Berber Beauty termékeivel.

Berber Beauty Sivatagi Varázs Bőrradír

Berber Beauty Sivatagi Varázs Bőrradír
2015. január 27.

Cosmioról rendelt őrleményt tettem bele. Így már érezhető a radírozó funkció. Kicsit még sokat is tettem bele. Én szeretem ezt a terméket a különleges illata, és hatása miatt. Kencemániás! Írtam a kókuszos pakoláshoz, de ide is írok, hogy engem érdekelni a felezéses ötlet. Privátban írtam volna, de nem láttam az email címedet. Megbeszélhetnénk hogy melyikünk mit szeretne, és hátha egyezségre jutnánk.

Ezt a terméket is próbáltam. A radírozó szemcséket szinte nem is érzem benne, szóval ilyen szempontból csalódtam. Aki arra vágyik, hogy érezhetően radírozzon a termék ne ezt válassza. Arcbőröm elégé csípi, de az eredmény tiszta, szebb bőr. Az illata fűszeres,különleges. A csalódás ellenére mégis megtetszett a hatása miatt, és valamiért egyre inkább csábulok a Berber Beauty termékekhez. Arra gondoltam teszek bele mandulahéj örleményt, hogy tényleg radírozzon.

Berber Beauty Csokoládés Pakolás

Berber Beauty Csokoládés Pakolás
2015. január 6.

Ez a pakolás is van itthon. Bevallom számomra nem az a húúú ááá milyen illata van. Lemosása nem könnyű. Először száraz, tiszta ruhával töröljük le és utána meleg vízzel leöblíteni az arcot, vagy letusolni, vagy fürödni. Hatása jó. De nem annyira hogy kedvenc legyen. Számomra gyenge 4es nem hiszem hogy újravenném. Teljes áron tuti nem. Amúgy én tettem bele kakaóvajat így jobb lett az illata szerintem