nickyflower

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Splat White Plus Bio-Active Fogkrém

Splat White Plus Bio-Active Fogkrém
2020. június 25.

Elösször a Blackwood fogkrèmet akartam megvenni az itt làtott vélemènyek alapján,de mivel árban ez sokkal baràtibb volt,ezért inkàbb ezt vettem meg! Sokat kávézom minimum 2-3 kàvé egy nap lecsúszik és elolvadtam,hogy épp dohànyosoknak kávèzómanak ajánljàk. Gondoltam mi bajom lehet.Max nem vàlik be,de nagyon is bevàlt. Elég jól kifehérítette a fogaimat napi 2 fogmossal,pedig még csak egy hete hasznàlom,de már szerintem látható a hatàsa! 😊 Nekem az íze nem tetszik,màr elszoktam a mentholtól,de mint tudjuk a szépségért meg kell szenvedni! 😁

Lovely Baltic Sand Körömlakk

Lovely Baltic Sand Körömlakk
2014. január 3.

Soha nem volt Lovely lakkom,pláne nem homok hatású.Fehéret akartam venni,mert arról láttam neten egy képet.Nagyon szép volt,mintha csak hó lett volna.Sajnos nem volt ezért egy ilyen korall színű lakkot vettem.Nagyon szép ez is.Nagyon különleges ez a lakk.Bevallom körömlakkmániás vagyok és mostantól vadászni fogom ebből a fajtából is a színeket az biztos. :)

Oriflame Beauty Maxi Pillák Szempillaspirál

Oriflame Beauty Maxi Pillák Szempillaspirál
2013. június 3.

Nagyon jó spirál,de nem egyszerű megtanulni ennek a fajta kefének a használatát.Először is, nem a kefékkel, hanem a lapos résszel kell a festéket felvinni a szempillára apró mozdulatokkal, utána ritkább sörtékkel végighúzni, utána meg a sűrűbbel. Le van írva ez valahol az oriflame oldalán is ,de nem valami könnyű megtalálni.Igazán beleírhatták volna a termékinformációkba ,mert így mindenki frászt kap,hogy ennyi pénzért egy fabatkát sem ér ,pedig de!