nicolette88

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

By Kilian Good Girl Gone Bad

By Kilian Good Girl Gone Bad
2020. március 4.

Már egy éve szemezek ezzel a parfümmel, hogy kipróbáljam. Volt bennem egy félsz, hogy mielőtt megvenném, ki kellene próbálnom, méghozzá a borsos ára miatt. Megtörtént. És még jó, hogy nem vettem meg. Az első kérdésem az volt, hogy ez meg mi? Áporodott vizes ruha-eső szag. Ez parfüm? Mi kerül ebben ennyibe? Számomra semmi édes, púderes vagy hangulatjavító illat sincs benne. A tartóssága is hagy némi kivetni valót, ugyanis a nem niche parfümjeim is tartósabbak ettől. Ez számomra nem nyerő, rajtam nem működik.

Juliette Has a Gun Lady Vengeance

Juliette Has a Gun Lady Vengeance
2020. március 4.

Nekem ez az illat egyáltalán nem jött be. Rajtam nagyon férfiasba ment át. Nem éreztem semmi különöset benne, csak azt, hogy ez egy pasi illat, és nem értettem, hogy miért a női parfümös polcon van. Borzasztó. Még 5 óra elteltével is érezni, így a tartósságával nincs gond. Lemosni sem tudtam, szó szerint levakarhatatlan.

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2020. március 4.

Kipróbáltam ezt az illatot is a fekete és a pink mellett, és ez nagyon gyenge volt. A tartóssága nulla és az illata sem különleges. Sokan a Light Blue-hoz hasonlítják, rajtam ez kevésbé volt érezhető. Viszont annyira rossz ennek a parfümnek a tartóssága, hogy a Light Blue EDT is tartósabb rajtam, pedig az sem egy tartós illat.