Best of Beauty 2019

nikuci

Regisztráció dátuma: 2017. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Galactic Highlighter Drops

Catrice Galactic Highlighter Drops
2018. március 1.

Szerintem ez a highlighter csodálatos! Olyan hatást kelt mint amikor a tévében egy nagyon egészséges szép bőr megcsillan a napfényben. Nincsenek benne nagy csillámok inkább nagyon finom hatást kelt. Pont ezért vagyok oda érte, mert mintha rajtad se lenne mégis egy szép fényt ad. Ha valaki a látványosabb csillogóbb highlightert kedveli annak kevés lesz, de aki a natúr sminkeket részesíti előnyben szerintem befutó lesz úgy mint nálam! :) és imádom hogy ilyen pipetás! :) szép! :)

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15

Max Factor Facefinity Alapozó SPF15
2018. február 7.

A színe nagyon sötétnek tűnik, de mikor felkenem nem üt el úgyhogy egyenlőre jól kijövünk. :) nagyon tetszik a texturaja, nem poros inkább krémes, és a végeredmény olyan bársonyos lesz, jó az arcra nézni ha használom. A dobozkája nagyon igényes, nem gagyi műanyag és szép! Szerintem se alapozónak való, pláne nem száraz bőrre, de púdernek nagyon szépen működik!

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2018. február 7.

Ez egy tényleg nagyon jó alapozó, csak mivel világos a bőröm szinte lehetetlen jó árnyalatott találni. Tényleg nagyon könnyű, jó textúrájú, nem szárít. Nyáron biztos elhasználom a sötétebb bőrömhöz jó lesz, addig csak nézegetni tudom a polcomon. :)