Best of Beauty 2019

ninacska

Regisztráció dátuma: 2013. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Natuderm Botanics Arctisztító Tej Ginkgo + Csodamogyoró

Natuderm Botanics Arctisztító Tej Ginkgo + Csodamogyoró
2014. május 13.

Először is, aki szeretne venni, a Corvinban (dm) vettem kb. két hete.
Szóval: nem sminkleszedésre, inkább napi tisztításra használom. Meglepően sűrű állagú, számomra kellemes illattal. Felviszem, átmasszírozom vele az arcom, letörlöm, majd még arcot mosok vízzel. Nem feszül utána a bőröm, igaz, hagy maga után egy leheletnyi réteget. Reggelre sokszor zsíros utána a bőröm, de minden kence után így vagyok, nem tudom, miért. Viszont ami a legfontosabb, egyértelműen szebb és egyenletesebb a bőröm, mióta használom. És ez nagyon jó :).
Nem tartom csodaszernek, de klassz lemosó.

Update: Hymalaja éjszakai krémet használok mellé (éjjel és sokszor nappal is), és egyelőre nem tudom, melyik hatása vagy mindkettőé együtt, de egyértelműen egyenletesebb és szebb a bőröm. Ilyen kiegyenlítő hatást a Nelly De Vuyst lemosóm óta nem tapasztaltam.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Krém (régi)

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Krém (régi)
2014. május 13.

Finom illata van, gyorsan beszívódik, puhává teszi a bőröm, kellemes. Semmilyen plusz pozitív hatást nem tapasztaltam (hosszútávon nem lett szebb tőle a bőröm, amit más krémeknél tapasztaltam). Éjszakai krémnek vettem, de reggelre kellemetlen filmréteget hagyott maga után, úgyhogy ritkán használom rendeltetésszerűen, inkább reggeli krémként kenem fel, pikk-pakk beszívja a bőröm. Megteszi.

Update: Natuderm arctisztító tejet használok mellé, és egyelőre nem tudom, melyik hatása vagy mindkettőé együtt, de egyértelműen egyenletesebb és szebb a bőröm. Ilyen kiegyenlítő hatást a Nelly De Vuyst lemosóm óta nem tapasztaltam.

Balea Young Soft & Care Feuchtigkeits Creme-Gel

Balea Young Soft & Care Feuchtigkeits Creme-Gel
2014. április 1.

4, azaz 400 Ft-ért oké kis krém. Nem szívódik be azonnal, de nem gázos; kicsit nehezebb, mint a Balea kék hidratáló krémje (Balea Aqua Feuchtigkeitspflege). Kissé csillogóvá teszi a bőröm. Az illata erőteljes, épp határon van, hogy néha soknak, néha/többnyire kellemesnek érzem. Azonban a bőröm szép és egyenletes lesz tőle, ezért az enyhe kritikák ellenére jó krémnek tartom. (Előnyben részesítem a Balea Aqua Feuchtigkeitspflege-t, a könnyedsége és illata miatt, de a bőröm igényli a váltogatást, és szerintem oké lesz.)

UD: annyira csillog utána a bőröm, és annyira erőteljes az illata (az illat maga nem kellemetlen, de már-már agresszívan erős), hogy nem veszem újra. Ennél sokkal jobb krémem is volt már.