ninarny

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. május 2.

A régi rózsaszín-fehér L'Oreal BB krém utódjának megtalálását már feladtam, de erről a krémről nagyon jókat hallottam, így gondoltam kipróbálom. Már a szín kiválasztása se volt mindennapi: a legvilágosabb kicsit túl világos, az eggyel utána következő viszont már borzalmasan sárgás. A krém maga a vártnál sokkal töményebb, szerintem közelebb áll egy alapozóhoz mint egy BB vagy CC krémhez: eldolgozni is nehéz, gyorsan kell csinálni, mert pillanatok alatt szárad is. A fedése utána ennek megfelelően (túl) jó, viszoont rettenetesen szárazra szárad meg, és egy kis idő után konkrétan beül a pórusokba, ezzel pöttyöket csinálva mindenfelé.

Biztos, hogy nem venném újra. Érdemes a színt nagyon tesztelni. Semmiképpen sem könnyű BB-CC krém, sokkal inkább nehéz alapozó.

Nuxe Krémes Tusfürdő

Nuxe Krémes Tusfürdő
2019. március 3.

Az illata - a Nuxe bármelyik termékéhez hasonlóan - fantasztikus. Gél állaga van, de a bőrön nagyon jól eloszlik és elképesztően selymessé teszi azt. Az egyik legjobb tusfürdő amit próbáltam, pedig atópiás bőröm van és csak gyógyszertári tusfürdőket használok.

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2019. március 3.

A hónaljam bőre rendkívül érzékeny, mindentől viszket vagy begyullad - ettől a dezodortól egyáltalán nem, sőt, hidratáló hatása van. Az izzadsággátló hatása is hibátlan. Illata púderes, nagyon kellemes klasszikus illat.