njerika2

Regisztráció dátuma: 2020. február 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. február 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Hajpakolás

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Hajpakolás
2020. február 27.

Nagyon vártam ezt a termékcsaládot, de sajnos csalódnom kellett. A hajam nagyon száraz, kezelhetetlen , rossz tapintású lett tőle. Már a samponnál éreztem, hogy nagyon száraz, aztán a balzsamot alig lehetett szétoszlatni, mert tapadt, a hajam olyan kócos, száraz lett, hogy alig tudtam kifésülni. Végül még ráfújtam nedvesen a maxx szérumot, hátha jobb lesz, de semmivel nem lett simább. Egy csomó hajam kihullott, mire kifésültem.
Újra meg kellett mosnom, más eddig használt termékekkel és fújnom kellett rá mindenfélét, hogy újra normális tapintatú legyen.
Sajnálom, hogy nem jók számomra a termékek. Óriásit csalódtam. Tovább semmiképpen nem szeretném használni, mert nem tesz jót a hajamnak.
További negatív, hogy nem veszi vissza a cég, ha bontott és nem fizetik vissza az árát. Így több mint 11 ezer ft-ot a kukába dobtam. NEM AJÁNLOM!!!!

Jeleztem a problémát a cég felé, de nagyon lekezelő, undok stílusban utasítottak el. Semmilyen megoldásra nem voltak hajlandóak. Nem korrekt cég.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon