noncsi991

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2016. augusztus 21.

Imádtam az illatát, valami isteni.Barátnőmtől kaptam ajándékba, mert ő nem használta.Nekem viszont nagyon bevállt.A végekkel nem csinált semmit, szerintem nem is ez az elsődleges célja megha ezzel is reklámozzák.Viszont Iszonyúan fényessé tette a hajam.Megadta azt az illatot amit még a mosásig érzel.Inkább ilyen parfüm féleség, de annak nagyon jo.Sajnos ez elfogyott és kiakartam próbálni másmilyet, de visszatérek majd ehhez:)

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

UPDATE!:
HATALMAS(!!!!) csalódás.Sosem hittem, hogy ezt fogom írni több mint egy éve használom és nagyon durván tönkre tette a hajam.Sosem hittem ezeknek a rémmeséknek amik a szilikonos hajápolókról szóltak, de már nagyon bánom.Na most nagyjából pár hónapja kezdődött, hogy észrevettem már nem annyira fejti ki hatását, kevésbé fényes, kezdett gubancos lenni.Akkor még azt hittem, hogyha többet használom esetleg többet hagyom rajta majd segít.HAT NEM.Már ott tartok, hogy a legutolso használat óta borzalamasan kiszárította a hajam, tiszta gubanc, nem merem kifésülni nehogy még jobban törjön.Nem fényes, igazából siralmas ahogy kinéz.Nem merek tukorbe nezni mert csomokban gubancos tole annyira szetroncsolta.Nagyon sajnalom, hogy ezt kell irnom, mert tenyleg azt hittem, hogy csodaszer.De ezentul messzirol elkerulom az ilyen termekeket es inkabb termeszetes dolgok utan nezek

Kettős érzéseket vállt ki belőlem, mert a hatása csoda, de az illata valami borzalom.Több hónapon át használtam mindig fél órát hagytam rajta, szép fényes lett tőle a hajam, egyenesebb is, könnyen kezelhető, nem tört a vége.A csillogás miatt sajnálom, mert gyönyörű volt, de nem tudom elviselni már ezt a szagot.4*

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2016. augusztus 21.

Nem ertem ezt a nagy hypeot.Nekem ez egy olcsó kis "beszaladok a boltba, mert otthon maradt a nyaralásnál a sajátom" címnek felel meg.Nem túl tartós, az ecsete túl hosszú így nehéz felvinni, nem is tudom olyan vizes hatást kelt és ezért többször kell felvinni.Furcsán kopik, nem az a melyfekete.Van ennél sokkal jobb drágábban, de szerintem jobban megéri mert ez nem azt adja amit ígér.Nekem csalódás hiába olcsó.