nora87

Regisztráció dátuma: 2015. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aqua Csalános Krém

Aqua Csalános Krém
2015. december 27.

Sziasztok! Megfogadtam pár hónappal ezelőtt, hogy ha megtalálom a megoldást a problémás bőrömre akkor megosztom! Ha ezzel egy embernek is segítek akkor már megérte!! 13 éves korom, azaz 15!!!!!! éve küzdök pattanásokkal. Nem mondom, hogy az egész arcom tele volt velük, mindössze csak az állam de azok a tipikus gyulladt eszméletlenül ronda nagyon feltűnő pattanások voltak. Voltam olyan "szerencsés", hogy minden reggel jött egy újabb és újabb az államon. Pár hónapja ültem le a gép elé, hogy végre megoldást keressek mert eddig egyik csodaszer sem vált be, pedig számtalan dolgot próbáltam már! Sokan írták azt, hogy a csalántea jó megoldás lehet! Ki is próbáltam, valóban tökéletes megoldás volt! Minden reggel ittam 2 dl teat, már a következő nap nem volt semmi az államon! Így jutottam el ehhez a krémhez, hisz csalán csalán nézzük meg! Azt kell, hogy mondjam, hogy ilyen jó krémmel a 15!!! Év alatt mèg soha nem találkoztam. Ha Ti is küzdötök hasonló problémákkal, akkor mindenképpen próbáljátok ki! Nekem valóban csodát tett!