norci

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2012. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2012. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2016. november 19.

Miutan a Dovebol egyre nehezebb volt beszerezni azt a ket illatot (talco,powder soft), amit igazan kedveltem, atnyergeltem a Niveara. Nagyon tetszik,hogy az uvegen atsejlik a meg hasznalhato mennyiseg, nem kell izgulnom, hogy egyik pillanatrol a masikra kifogy. Felnott koromra a golyos dezodorokat elonyben reszesitem a stiftesek felett, tapasztalatom alapjan sokkal konnyebben lemoshatoak, de kb ugyanolyan hatasfokuak. Na de a lenyeg az,hogy egy atlagos napon ez a deo teljesen jol teljesit, nem izzadom le fel pillanat alatt, az illata is olyan egyszeru,kremes, egyaltalan nem tolakodo.

Nivea Protect & Care Deo Stift

Nivea Protect & Care Deo Stift
2016. november 19.

Betankoltam a golyos valtozatabol, aztan gondoltam, kiprobalom a stiftest is. Szeretem benne, hogy nem veszi fel az izzadtsag szagat, szukebb ruha es erosebb verejtekezes eseten sem az van,hogy egyszerre vagyok niveas es izzadt,hanem pont tompit a szagon. Aztan rajottem, hogy valamiert a golyost egy fokkal jobban szeretem, mintha azzal kellemesebb lenne az izzadas.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2016. november 18.

Az illata tokeletes. Konnyu eloszlatni a meg nedves boron. Ha hasznalom, nem pereg a borom. Amit nem szeretek benne az az, hogy sose szivodik be teljesen, mintha egy vekony filmreteget kepezne, illetve ha mar a felet elhasznaltam, nagyon nehez kipreselni a flakonbol a maradekot, foleg vizes kezzel.