norisz

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Crystal Nails Xpress Led Ötujjas Led Lámpa

Crystal Nails Xpress Led Ötujjas Led Lámpa
2020. október 14.

Részben az itteni vélemények miatt választottam ezt és nem bántam meg, imádom :) lassan fél éve használom, elképesztően gyors a CN lakkokat köttetni vele (1step és 3step 1-1 perc, cool top max 2 perc, compact base 2 perc akár alapozóként akár körömhosszabbításhoz), de szuper funkcionál nekem az xtreme fusion acryl gellel is (max 2 perc alatt bivalyerősre köt ez is), royal gelek 2 perc szintén. Born Pretty termékeket szoktam még ezen kívül használni, ugyanazzal a kötési idővel lehet ott is számolni mint a CN-nél.
Amire figyelni kell, ha valaki sablonnal akarja használni, nem biztos h befér azzal együtt a gépbe, ezért az alján kicsit vágni szoktam h "alacsonyabb" legyen.
Kicsi, könnyű és tudok vele picit mozogni is amikor használatban van (amennyire a zsinórja engedi), nem kell egyhelyben ülnöm, ez óriás plusz pont :D
előtte klasszik UV lámpám volt (kínából rendeltem, de nagyon szuper kis lámpa volt) de a LED ezerszer jobban bejött nekem. Pedikűrre viszont még a régit szoktam használni, mert (az egyébként pici) lábam nem fér bele :) de megérdemli az 5*-ot, otthoni használatra több, mint tökéletes.

Tulasi Testradír

Tulasi Testradír
2020. július 23.

Végre egy készítmény, ami tényleg a nagybetűs RADÍR, jó erős :) nagyon sokat kerestem, korábban a marionnaud saját márkását használtam de macerás beszereznem ezért kisérletezgetek már jó régóta hogy mitudná kihelyettesíteni, de ez ezerszer jobb! Az illata tényleg karácsonyi picit, de ígyis imádom, nálam a fahéj a nap 24 órájában jöhet :) a bőr valóban nagyon puha lesz tőle, a párom meg is jegyezte egyből, sőt, azóta ő is rákattant, úgyh abszolút ajánlható férfiaknak is. Hátránya hogy nem túl sok és hamar elfogy, de ár-érték aránya kiváló, ezentúl biztos hogy 2-3-t veszek egyszerre. Illetve, a Benzyl Cin. tartalmát én sem értem, őszintén kár érte hogy belerakták (csak ezért kapja tőlem a 4*-ot).
Heti többször használom, jellemzően önbarnító előtt, tökéletes mert tényleg minden elhalt hámréteget leszed, nem foltosodok ezáltal. Mivel tényleg baromi erős, érdemes finom mozdulatokkal használni, de ujjászületek utána, úgyh abszolút javaslom mindenkinek! :) több helyen láttam h írták h nehezen beszerezhető, én bijo webshopból rendeltem (sajnos ott drágább picit), másnapra meg is kaptam. Hosszabb távon kíváncsi leszek, mert fahéj tartalma miatt elvileg feszesítő hatása is kéne h legyen, erről majd beszámolok ha tapasztalom.

Tanorganic Organikus Önbarnító

Tanorganic Organikus Önbarnító
2020. július 8.

Nagyon sokáig az volt a fejemben, hogy az önbarnítóktól foltos leszek, narancssárga - no meg szoliszagú. Mivel gondoltam ez egy régi berögződés, elkezdtem elég sokat kutatni, milyen önbarnítót lenne érdemes kirpóbálnom. Végül ezt a márkát szemeltem ki, hiszen az összetevők önmagukért beszélnek, és mindenhol jókat olvastam róla.
Gyönyörű színem lesz már egy használattól, volt is h megkérdzeték, nyaralni voltam-e. :) Az illata nekem erősen citrusos és tényleg alig érzem magamon azt a szoliszagot, amit a többin (a DHA-nak ilyen a jellegzetes szaga, szóval vmennyi szag nyilván van). Próbáltam először a világos bőrűeknek készített verziót is, annál pl rendesen érezni lehetett a szoliszagot, de ezt leszámítva nagyon meg voltam elégedve azzal is. Ennek erősebb a hatása, ritkábban kell használnom, ezért maradtam ennél.
Fontos sztem előtte a radírozás és argánolajjal be szoktam kenni a könyökömet, arcomat, kézfejemet, stb. Vettem hozzá kesztyűt is, azzal kényelmesebb a felvitel, de simán kézzel is fel lehet vinni. Nagyon véknyan kell kenni, szerintem úgy lesz szép, természetes hatása, ill 8 óra után érdemes lemosni. Hamar beszívódik, de az ágyneműt picit befogja ígyis, azzal érdemes számolni. Ezzel a használattal nekem soha nem kopott még foltosan, kb 1 hétig tart a hatása és 1 üveg kb 1,5 - 2 hónapra volt elég. Lehet rendelni tesztert is, azzal kb 3x tudtam magam bekenni, tökéletes kipróbálni. Ajánlom mindenkinek! :)