norisz

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. július 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Born Pretty Soak-off Gel Polish

Born Pretty Soak-off Gel Polish
2019. november 15.

Kb. fél éve használom ezt a márkát, az első "próba lakkom" után már van vagy 10-12 színem. (és most várom a többit) :) nagyon bevállt, pedig teljesen kezdőként, otthon magamnak használom. Alapnak -ahogy itt többen is- biztonság kedvéért CN Compact Base Gel-t használok és fedőnek CN Cool Topot (ezek nagyon beáltak és megérik a kicsit drágább árukat), így nekem simán bírja 3 hétig (tovább is bírná, de 2-3 hetente cserélem:)). Nem folyik, nagyon jól pigmentált lakkok (1-2 kivétel van ami nem annyira intenzív, de ezt az értékeléseknél meg lehet nézni). Sokáig kerestem pl tipikus babarózsaszínt vagy világos nude-ot, sok márkát kipróbáltam de ennél a márkánál megtaláltam az igazi szerelem színeket :) Ahogy írták előttem is, nagyon jó a lakkok ecsete, könnyen használható.
Használom egyébként a stamping géljét is, ajánlom azoknak akik kezdők a körömnyomdázásban, nem kell sietni, szuper termékek (ennek fehérjét használom francia körömhöz is, verhetetlen). Ugyanígy a nyomdalemezek is ennek a márkánál jöttek be legjobban, rengeteg féle van és kényelmes a használatuk. Rendeltem még tőlük spider gélt, cat eye infinityt és különböző strasszokat, matricákat stb, mind kifogástalan, imádom használni őket.

Medinatural Teafa Arctej

Medinatural Teafa Arctej
2019. október 24.

Közel 3 hónapja használom a terméket, gondoltam jó alaposan letesztelem mielőtt elmesélem tapasztalataimat :)
Mostanra emiatt elhagytam minden más arctisztító készítményt. Imádom, bár nem vagyok nagyon pattanásos, de a "nehéz napokon" bizony megjelenik jópár, plusz elég sok kaját nem bírok, ami miatt pici mitesszerek szoktak megjelenni az arcomon., de mostanra teljesen rendben van a bőröm, szinte egyszer sem volt azóta se pattanásom, se mitesszerem.
Az illata valóban teafaolajos, bár hosszú évek óta (közel 15 éve) használok teafa olajat, engem nem zavar, megszokható maximálisan az illata, plusz nagyon hamar elillan a bőrről. Kiválóan előkészíti az arcom az olajokhoz, és ennek köszönhetően mostanra teljesen kiiktattam a "mesterséges" kozmetikumokat, mert arctisztítóból korábban a klasszikus (mostanra már úgy gondolom, "gagyi") bolti darabokat használtam.
Napi szinten használok egyébként BB-krémet, púdert és pirosítót, de nekem TÖKÉLETESEN leszedi. Mondjuk ezekből is (amennyire lehet) természetest használok, nem tudom a klasszikus, kőolajos kemikáliás verziót hogy kezeli, el tudom képzelni h nem jól... Ha a szememet sminkelem, azt valóban nem szedi le, de nekem az ritka, így engem nem zavar.
Összességében tényleg maximálisan ajánlom, ahogy magát a Medinatural termékeket is, nem csak nekem, de családom, barátaim körében is nagyon bevált - és nem utolsó sorban ár-érték arányban is sokkal kedvezőbb a klasszikus, boltban kapható készítményekkel szemben.

Irix Spray

Irix Spray
2019. július 21.

Gyerekkorom csodaszere a neogranormon mellett. Sokáig nem nagyon láttam patikában, de újra elérhető, nagyon megörültem! Valóban nem olcsó, de ha már megtapasztalta az ember mennyire sokoldalú és hatásos, megéri az árát bőven. Nagy előnye h repülőre is felvihető, és sokoldalúsága miatt kötelező az utazásokon. Plusz külföldön semmi ennyire hatásos termékkel nem találkoztam napégésre.
Sokan leírták már, napégésre tényleg a legjobb, pláne panthenollal v bepanthennel kombinálva. Próbáljátok ki, h ha nem is vagytok leégve, napozás után használva tartósítja a barnaságot is.
Amire viszont főként használom, az a szúnyog csípés. Allergiás vagyok rá, de ha ezzel elkezdem fújni, nem dagad be teniszlabda méretre a csípésem, és a viszketés se jön elő.
Horzsolásokra, macska karmolásra is először ezt fújom ha nincs nálam betadine.
Előttem levő írta amúgy h fehéres krémre számított, de szerintem valami másra gondolhatott, mert 20 éve is ugyanilyen alkoholos spray volt ez mint ma, semmiben nem változott az összetétele, kiváló magyar termék. Testvére a Naxol, azt is nagyon szeretem konyhai balesetekre:)
Szerintem kötelező darab mind otthon, mind pedig utazáshoz.