nuszy92

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2021. szeptember 21.

Egy szóval? CSODÁLATOS! A kedvencem lett és ez az a parfüm, amit ha viselek mindig megjegyzi ismerős/idegen, hogy mi ez a finom illat?! Nagyon jól működik rajtam és soha nem kaptam még ennyi bókot egy parfüm miatt! :) Legutóbb a kasszánál szólított meg három férfi, hogy áruljam már el mi ez a finom illatfelhő? Kell ennél több? Még olyan is pozitív véleménnyel van róla, aki egyébként nem kedveli az édeset... Bőrömön, ruhámon is tartós, bár a mostani batch mintha kevésbé tartana, a 2016-os bitang volt, vagy lehet az én orrom szokta meg nem is tudom. Öt csillag, ha lehet százat adnék neki és még mindig nem érdekel, hogy ez mennyire tucat meg mindenki Good girl illatú stb., hát felénk őszintén szólva én még senkin nem éreztem, azért szerintem nem mindenki engedheti meg magának sajnos... ♥ Próbáltam a Legere változatot is, az is jó, de ez dögösebb ezerszer és annyira Én. Huh, reggelig tudnám dicsérni és áradozni róla, olyan finom, különleges, egyedi, tessék várni 1-2 órát felfújás után és úgy véleményezni. Eszméletlen!

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2021. július 31.

Az első fújásnál egy picit megijedtem, mert túlságosan "zöldnek" éreztem az illatot, na aztán eltelt egy óra és arra lettem figyelmes, hogy kibontakozott a drága. :) Édes, virágos és egyben nagyon friss, tiszta illattá változott, ami nekem nagyon-nagyon megtetszett. Már-már szerelem lett a kánikula kellős közepén, de mivel nálam a tartósság Lancome, Mugler és Carolina Herrera parfümöknél kezdődik, így nem vettem meg a nagy üveges verziót, viszont van edp-je, amit elvileg málnával tunningoltak, picit édesebb, állítólag tartósabb, szóval az edp-vel is muszáj lesz megismerkednem. 4 csillagot adok neki, bár ez a bazi nagy kupak szerintem nem táskabarát, ettől függetlenül nagyon-nagyon finom illat és ahogy észrevettem a pasik is nagyon szeretik, ha csíkhúzós lenne már megrendeltem volna a nagyot.

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2021. július 31.

Az anyaillatot is kedvelem, de ez sokkal jobb. :) Érzem benne a classicot, kicsit édesebb, viszont puhább, selymesebb, engem megvett kilóra... a kedvenc parfümömet is lekörözte (Lancome la vie est belle), sokkal szexisebbnek, nőiesebbnek gondolom. :) Szerintem meleg időben is kellemes, most próbáltam ki magamon először, vásároltam egy kis fújóst belőle, hát huh, 2 órája ismerkedünk, csodálatos illat. Nincs benne számomra semmi zavaró, és remélhetőleg az anyaillathoz hasonlóan Ő is tartós lesz rajtam. :) Öt csillagot adok neki egyelőre.

Update: Továbbra is imádom, piszok tartós, a meleget is jól bírja, de mint az anyaillatnak neki is legjobban a hűvös idő passzol. :) Apropó, télre az anyaillatot is megveszem, tavaly télen utánam fordultak a boltban 1! fújás volt csak rajtam, hogy mi ez a finom illat... :) Tucat, nem tucat, isteni finom és pasimágnes, főleg a legere... 10 csillagot adnék, de sajnos nem tudok, így marad az 5. :P