nutellaskokuszdio

Regisztráció dátuma: 2022. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2022. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém
2024. április 16.

Kozmetikustól kaptam ajándékba először csak este használtam de aztán reggel is mert nekem annyira nagyon bevált, hogy biztosan venni fogok belőle. Az illata nekem nagyon kellemes már csak azért is mert arra emlékeztet mintha kozmetikusnál lennék számomra nyugtató és nagyon különleges. Az állaga szuper, nekem semmilyen réteget nem hagy sem éjszaka után sem ha reggel kenem fel szépen beszívja. Én szedem a sókat is 1, 8, 11, 12 sókat nekem ezek a jók ebből van hiány ebből kiindulva a krém is hasonlóképp működhet. Tehát akinek ez nem válik be, nem biztos hogy egy 3mas vagy 11es krém nem lenne megfelelő, de nem vagyok szakértő. Nekem mindenesetre bevált tág pórusaim vannak ami az egyik dolog amire jó.

Any Tan Hyaluron Szolárium Krém

Any Tan Hyaluron Szolárium Krém
2024. február 5.

Sok szoli krémet próbáltam már mindegyiknek csodás volt az illata, NA DE EZ. Számomra valami fantasztikus imádom ezt a géles állagot ami azonnal beszívodik, semmi ragacsos érzetet nm hagy, az illata isteni, szolizás után nem lesz "szoli szagom" ez nem tudom a krém műve-e, vagy hogy váltottam szoláriumot, mindenesetre én a krémre gyanakszom. Brutálisan segít a barnulásban is, hidratál, és minden minden extra megvan benne ami miatt nekem ez marad a legleg :)
Mindenképp beruházok egy nagyobb kiszerelésűre, mert minden cseppje kincs, de a kis tasakossal is igyekszem spórolni, bár legszívesebben egyszerre magamra kenném az egészet:D
nekem normál bőrtipusom van, se nem száraz se nem zsíros, de gyanítom, hogy ez bizonyos kereteken belül mindenkinek jó lehet

Isana Vazelin

Isana Vazelin
2024. február 5.

Szerintem tökéletesen teszi a dolgát, én anno a szempilláimra használtam :)