nyk

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babor Hemp Rebel Ampullakúra

Babor Hemp Rebel Ampullakúra
2019. augusztus 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket én is, amit ezúton is szeretnék megköszönni.

Problémás, nagyon érzékeny, mindentől kipattogó bőröm van, így kicsit félve kezdtem el használni. Az illatával nekem semmi bajom nem volt, az állaga és színe emlékeztet inkább valami másra, khm.. , ezen minden este jót mosolyogtam.
Én alapból használok szérumokat és eléggé szuper az éjszakai hidratálom is, így erre a hét napra felhagytam ezek használatával. Az első pár napban még használtam fölé nagyon vékony rétegben egy egyszerűbb hidratálót, majd azt is elhagytam és csak az ampullát dolgoztam be a bőrömbe.
Nem okozott irritációt vagy pattanást, ami szuper. Viszont észre vettem, hogy egy hét elteltével elkezdtek gyorsabban vissza telni a mitesszereim (félévente tisztíttatom őket és még nem esedékes a kövi tisztítás). Ez mínusz pont nálam. A hidratáló hatása valóban szuper, éjszakai krém nélkül is babapopsi puhaságú lett a bőröm, talán kicsit egyenletesebb is lett 1 hét elteltével a bőrképem. Összességében viszont nem tudott többet nyújtani, mint amit az alap rutinom felturbózva egy kis szérummal kihoz a bőrömből, így nekem ár érték arányban nem érné meg megvenni ezt a terméket.

Azért a 4 csillag, mert ha valakinek alapból nem problémás a bőre viszont nagyon stresszes életmódot folytat, mindezt kevés alvással és sok bulizással, annál el tudom képzelni, hogy jelentősebben dobhat az arc összképén egy ilyen 7 napos kúra.

Cien Baby Mosakodó Gél

Cien Baby Mosakodó Gél
2019. július 23.

Ez maga volt a CSODA. A férjem szuper érzékeny ekcémára hajlamos bőrére csak ez a fürdető vált be. Több alcohol, SLS, szilikon, parabén stb. menteset is kipróbáltunk (nem egyszerű ilyeneket találni!), de állagában, habzásában, hatékonyságában ez vált be a legjobban. Nem szárítja a bőrt és mellette teljesen elmúlt az ekcémája (mosószert, öblítőt, naptejet, mindent lecseréltünk persze, de ha véletlenül nyaralásra nem vittük magunkkal, egy hét alatt vissza jött a viszketés és kezdődött elölről az összes bőrproblémája, úgyhogy tényleg nagyon jó volt. Nem parfümmentes, de minket szerencsére ez nem irritál és cserébe csodás illata van. A baj az, hogy már csak egy flakon van a készletünkből és úgy tűnik már nem kapható egyik Lidl-ben sem. Így nem tudom, hol fogok ár/érték arányban ilyen jó tusfürdőt találni, ami ráadásul könnyen beszerezhető.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. július 23.

Ez valóban megéri az árát. Nagyon könnyen gubancolódik a hosszú hajam, de ezzel még vizesen is egyszerűen ki tudom fésülni. Kár, hogy csak egy éve találtunk egymásra. (Azt hittem csak nagy hype-ja van de nem hatásos, azért nem vettem meg korábban. Tévedtem.)