nyuszmusssz

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Face Halo The Modern Makeup Remover

Face Halo The Modern Makeup Remover
2020. január 17.

NEM termelek többé szemetet sminklemosáskor és arctisztitáskor. Csodálatos érzés. Na meg nekem az nagy öröm, hogy tiszta vízzel működik és nem kell többé sminklemosót használnom ami nem föltétlenül jó az arcbőrnek és szeméttermelés.

Régebben olyan 2 évig néztem Chloe Morello ( az egyik founder) videóit, szerettem, őszinte csajszi. Így mikor láttam, hogy kijött ezzel a csodakütyüvel, szinte biztos voltam benne, hogy működik. Így is lett! :)

Pár napja a baratnőmnek írtam egy véleményt, bemásolom azt :

“A FACEHALO működik ✨✨

Egyet használok eddig csak, de lehet hogy elveszem a másodikat hogy egy mindig legyen száraz.
Leszedi a sminket vizzel!!!!!, maszkot vagy bármi ilyesmit. Az arctónerem vele viszem fel - vattakorongként használom - és reggel vele törlöm át az arcom hideg vizzel (arcmosás helyett).
Hetente egyszer kell mosógépben mosni, szombaton fogom csak.

Amiutan használtam teszek rá egy kis szappant és meleg vízben megmosom, kicsavarom és felakasztom száradni.

NAgyon puha, nagyon szeretem. Biztos hogy ha árcsökkentve lesz akkor rendelek még belőle, hogy legyen meg egy/ két szett.

(De azért a Makeup eraserre is kiváncsi vagyok nagyon, arra a kendőre.
Mostanában azért ritkán sminkelek, de vatta helyett és nedves kendő helyett jó, + ha arról van szó akkor a sminket is ezzel szedem le, mármint mikor sminkelek.)”

Én az eredeti Facehalo oldalról rendeltem. Az Original fehér van nekem. A Facehalo oldalán a kérdéseknél minden hasznos infót / választ megkaptok ami érdekel.

“I wear lots of mascara and eyeliner, will this come off with Face Halo?
In most cases, mascara will come off provided you hydrate your Face Halo with plenty of water. It works well if you hold the Face Halo over your eye for 5-10 seconds to loosen the makeup.

For stubborn or waterproof eye makeup, we recommend using a natural oil such as organic coconut or argan oil to assist in removal.”

Remélem segítettem. :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque
2020. január 17.

Heti 2x használom, júliús óta, még csak egy kicsi van a tubusban.

Nagyon szeretem, nekem megéri az árat! Nagyon.
A kiszerelése az egyetlen negatívum, a végén szét fogom vágni, hogy az utolsó “cseppeket” is kihasználjam. Az, hogy nem tégelyes a kiszerelés, az egy áldás, nem kell semmivel a maszkba nyúlni, DE a tubusa annyira kemény, hogy két kézzel kell nyomnom így a végére.. de ez sem zavar annyira. Egy tiszta tányékába ki nyomom és onnan kenem fel.

Most ezzel hámlasztok, ezelőtt elhasználtam kettőt az Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution-ból. Viszont ezt egy fokkal jobban szeretem. Nem tudom sajnos megmondan miért, talán a textúra és a szalicilsav miatt.

Mint minden hámlasztás után, ezután is egy nagyon gazdag, tápláló krémet viszek fel a bőrömre.
Ez a kettő együtt jár, a friss/ új bőrt jól hidratáljuk.

Ajánlani tudom. Biztosan újraveszem.
(Babapopsi bőrt kölcsönöz, fontosabb napok/ események előtt egy nappal használom.)

Stoppert állitsatok! Nem játékok a kémiai savas hámlasztók. Csak 10 perc.

Próba cseresznye!

Freeman Faszén & Fekete Cukor Iszap Maszk

Freeman Faszén & Fekete Cukor Iszap Maszk
2020. január 17.

Életem első arcmaszkja ez volt!

Pontosan az a hatása, ami a leírásban van. Barmikor kis gyulladt pontok jelennek meg a homlokomon, vagy csak tisztítására vágyom, használom.

Viszont napi - kénapi maszkhasználóként is azt gondolom, hogy ennyi mennyiséget lehetetlen elhasznalni. Nekem 3 év alatt lassan sikerül.

Az enyem már nagyon reg lejárt de hűtőben tartom és elhasználom. Viszont üres tégelybe érdemes kinyomni és elfelezni baratnőkkel.

Külön kimelelném a kiszerelését! Álom! Nem kell kézzel belenyúlni a termékbe, csak nyomod a tubusbol.

Próba cseresznye!