ohkornelia

Regisztráció dátuma: 2022. február 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2022. február 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2022. április 4.

Magabiztosságot adó, karakteres, rajtam nagyon mély illat. Nálam a maszkulin jegyek egyáltalán nem jönnek ki, leginkább nehezebb, édesebb, vaníliás-levendulás leszáradásában virágos. Szépen szelídül az órák alatt, nagyon tartós. Mindig meglepődöm, ha kabátomra, kendőmre kerül, néhány nappal később viseléskor megcsap és elképesztően fincsi. Nem javasolnám vakvásárlásra, viszont akinek bejön, annak szerintem nagyon.

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém
2022. március 3.

Nekem nagyon bejött, megszűnteti a hámlást, viszketést, a fülemhez, homlokom/fejbőröm határára is kenem, nagyon bevált. Mindig újraveszem.

Tangle Teezer Easy Dry & Go Beszárító Hajkefe

Tangle Teezer Easy Dry & Go Beszárító Hajkefe
2022. március 3.

Szeretem a TT keféket, úgyhogy egy ilyet is beszereztem. Az első találkozásunk meglepő volt, mert valóban erősek a kis sörtéi, de azóta teljesen megsztam. Ami csodálatos, hogy teljesen ki lehet szedni belőle a hajat, és el lehet mosni. Könnyen tudom vele kifésülni a majdnem fenékig érő vékonyszú de rengeteg hajam, kevésbé tépi, mint a korábbi bármilyen hajkefém. Egy darabig gondolkodtam rajta, hogy hogy is kéne úgy megofgni, hogy jó legyen, de szerintem kezdek ráérezni. :)