okinerezi

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2016. szeptember 5.

Előtte csak ilyen pár száz forintos szivacsaim voltak a Müllerből, nem volt velük semmi bajom, tudtam velük dolgozni, nem is értettem miért vesznek mások drágábbat. Végül csak beszereztem ezt a szivacsot és hát igen, van különbség. Sokkal puhább, talán nem is vesz fel annyi terméket mint az előzőek, a formája sokkal jobban kihasználhatóbb mint a Beautyblenderhez hasonló csepp alakúak. Csak jókat tudok róla mondani. Hogyha kicsit benedvesítjük akkor még jobb. Ezt szoktam használni alapozóhoz, korrektorhoz, kontúrhoz de még púderhez is. :)

Real Techniques Starter Set

Real Techniques Starter Set
2016. szeptember 5.

Nagyon szeretem ezeket az ecseteket, nagyon puhák, egyáltalán nem okoznak irritációt a szem körül, szépen eldolgozzák a szemfestéket. Mivel ebben a készletben vannak kisebb nagyobb ecsetek ezért lehet nagyon precízen dolgozni vagy csak úgy sietve "feldobni" valamit a szemre :D Eddig egyszer se tudtam rendes tusvonalat húzni, de a kis pici vékony ecsettel nagyon szépen megtudom csinálni, még az én rejtett szemhéjamon is. (már ezért is 5**) A ferde ecsetet eddig még nem tudtam mire használni mert nekem túl vastag, a szemöldökömön is jobban szeretek inkább vékony ecsetet használni. :)

Clinique Redness Solutions Nyugtató Arclemosó

Clinique Redness Solutions Nyugtató Arclemosó
2016. szeptember 5.

Együtt használtam a clinique redness solution krémjével, együtt és külön-külön se segítettek nagyon a pirosságom ellen. Reggelente használtam mert mivel nincs érzékeny bőröm ezért nekem arctisztítónak kevés volt, de reggel jó volt valamivel átmosni az arcom.