oreganyo

Regisztráció dátuma: 2019. május 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. május 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre
2019. október 19.

Én is használom, sőt újravettem már, nagyon szeretem. Tervezek más terméket is kipróbálni a márkától.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2019. október 18.

Elkezdett ijesztő módon hullani a hajam. Persze ilyenkor ősszel mindig jobban hullott, de ez most nagyon durva. Fésülködéskor 1 marék, mosáskor 3 marék. Mindig erős szálú, hosszú, hullámos egészséges hajam volt. 2-3 éve vállig vágattam, mert meguntam a hosszú hajjal járó macerát. Erre elkezdek kopaszodni... :) Na jó, az is igaz, hogy fél éve cukorbeteg lettem, és a gyógyszerek is befolyásolhatják a hajam állapotát. Szóval itt olvastam a ricinusolajról, és ma próbáltam ki először. Eddig pozitív élmény, mert én könnyen ki tudtam mosni a hajamból kétszeri samponozással, nem zavart az illata, míg a hajamon volt fólia és sapi alá dunsztolva, kb 2 órán keresztül. És nem hullott ki több szál mosás közben, mint elötte. Nem használtam utána balzsamot, és puha, selymes, könnyen fésülhető maradt. Még két alkalomra elég az 1dl amit vettem, kíváncsi leszek nagyon, bízom benne hogy segít a hajhulláson, és a körmeimre is használni fogom. Megelőlegezem a max csillagot.

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2019. október 14.
(!)

Tesztelésre kaptam köszönöm szépen! Nem kezdtem el rögtön szedni, így csak most érek a végére. Az izületeimnek (kopott térd :) ) jót tett, kevésbé fáj talán ezt érzem legalábbis. A bőrömön sajnos nem vettem észre változást.