orsayyy

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. december 10.

Gyönyörű színek, magasan pigmentáltak több árnyalat is megvan, nagyon szeretem is őket, de azért levonok egy csillagot, mert pár óra után nem szépen kopik le, összesűrűsödik és darabkás lesz.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. december 10.

Én nagyon szeretem, problémás a bőröm mindig van rajta mit elfedni, ez pedig nagyon szépen teszi is a dolgát. Magas a fedése mégis természetes, nem maszk hatású. Én minden nap használom és 6-7 hónapig elég, olyan kevés elég belőle az egész arcomra is - pedig higgyétek el nem csak mutatóba teszem fel. Nekem egyáltalán nem szárít, bár hidratálok mindig :)

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték
2017. február 6.

Kellékes festékek közül is próbáltam már jó néhányat, és egy ideje megállapodtam nála. Elég nagy kiszerelés, csak tőfestésre nekem 3 alkalomra is elég, így bőven megéri az árát, de egyébként sem mondanám drágának, minőség/érték arányban. Szőkítem a hajam, így kifejezetten nagy plusz pont, hogy nem tartalmaz ammóniát, így lehetőleg a legkevésbé sérül a hajam a procedúra alatt. Én az S17 árnyalatot használom, mert eléggé sárgulásra hajlamos vagyok, ebben a színben pedig nem szimpla hamvasító van, ami 2 mosás után kikopik, hanem magában a színben van egy Irises (kékes) árnyalat, ami kiüti a sárgulást. Természetesen ez is kopik a mosásokkal, de melyik nem? Nagyon fehéres tincseket szürkére foghat ha kicsit tovább marad rajtuk (ez hamar lekopik azért utána), úgyhogy óvatosan :) De ha kitapasztalja az ember, szuper, ajánlom azoknak akik szintén sokat küzdöttek sárgulással, nálam nagyon bevált!