paldia

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2019. július 20.

Én a 321-es, közép szőke árnyalatot próbáltam ki. A saját hangszínemhez ez állt a legközelebb a doboz szerint (kevés ősz hajszálaimat szerettem volna vele elfedni). Egy kicsit sötétített a hangszínemen. Könnyű felvitelt ígért a leírás ("csak hajat kell vele mosni mint egy samponnal"), ami nem teljesen igaz! Ugyanúgy kell felvinni ezt is mint a többi színezőt/hajfestéket! A leírásban az is szerepel, hogy elfedi az első ősz hajszálakat, ami nem igaz!
Egy teljesen átlagos hajszínező, se többet se kevesebbet nem nyújt mint a társai!

Isis Pharma Ruboril Krém

Isis Pharma Ruboril Krém
2019. március 24.

A metruboril helyett próbáltam ki, sajnos semmit sem használt! Könnyen elkenhető, gyorsan beszívódik, egész jól hidratál (ezt egy mezei, olcsó krém is megteszi!), viszont filmréteget hagy a bőrön, így nem lehet mást rákenni! Rosacea szempontjából nem használ!

Elmex Gél

Elmex Gél
2018. augusztus 14.

Sajnos jótékony hatását nem állt alkalmamban megtapasztalni. A fogorvosom ajánlotta ezt a gélt. Sajnos velem megtörtént az ami a tájékoztatón olvasható, lehámlott tőle a szájnyálkahártyám egy elég nagy részen. Ugyanez történt az Elmex fogszuvasodás elleni fogkrém használatakor is. Számomra elég kellemetlen, fájdalmas élmény volt. Aki hasonlót tapasztal ne használja tovább!