petra14

Regisztráció dátuma: 2018. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2019. június 18.

Nem rég váltottam dw-ről, amivel nagyon nem voltam megelégedve, szóval nagy reményeket fűztem hozzá, és hát megugrotta a lécet. Segített a Sephoraban a hölgy a szín kiválasztásával, első használatnál kicsit megijedtem a fehérségétől és az extra mattságától, de pár perc alatt nagyon szépen hozzásimult az arcomhoz. Szerintem könnyű eldolgozni, kevés elég belőle (nagyon tetszik a pumpája, hogy igazán kis mennyiséget is ki lehet nyerni belőle) és egész nap ugyanolyan marad az arcomon, pedig teszteltem 35 fokban és szakadó esőben, párával is.

Foreo Luna Fofo

Foreo Luna Fofo
2019. január 20.

Karácsonyra kaptam, a nagy hype miatt kicsit félve közeledtem felé, de nagyon ki szerettem volna próbálni. Teljesen meg voltam elégedve vele, télen az arcom nem túl szép időket él, de nagyon szépen rendben tartotta, már amekkora részben ezért ő felel. DE egyszer csak nem kapcsolt be, beázott az egyébként vízállónak reklámozott gép, pedig nyilván nem áztattam se mosdókagylóban se kádban. A gyártótól azt a választ kaptam, hogy a garancia a Fofot nem érinti, ha szerencsém van, a dm-ben kicserélik. Utólag belegondolva, a Luna Mini 2 jobban megérte volna, az arcelemzés funkcióval nem megyek sokra, ha használhatatlanná válik három hét után.