petrus90

Regisztráció dátuma: 2019. december 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. december 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2021. január 9.

Nekem nagyon bevált, már többször újra vettem. Sportolok ezért sürün mosok hajat. A fejböröm nem száraz nem korpás töle, pedig erre hajlamos vagyok. Szóval szerintem nem szárìt, csak egyszerüen nincs tele szilikonnal stb. amitöl 'selymes' lesz a haj. Nem olcsó, de nem is kell belöle sok, jól habzik, így sokáig is bírja egy üveg. Az illata kellemes, nem mü kókusz, viszont a hajban nem marad meg az illata. Nincs benne parfüm szóval annyi baj legyen:) Én nagyon megszerettem!

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2021. január 6.

Elsö benyomás: az összetevök alapján életem parfümjének kellene hogy legyen, de sajnos nem lett az, valahogy semmit nem érzek ki. Amire emlékeztet az a tavasz, virágcsokor, öblitözött ruhák száradnak a friss levegön, fehérvirágok. Az hogy valakinek ez kell az egyéni izlés dolga, mert nem rossz, de nem ezt vártam. Azért az biztos hogy maga az illat nem èr meg ennyi pénzt... egyetlen pozitivuma hogy tartós. Sajnos tényleg nem egyedi olyan tingli tangli illat màr szagoltunk hasonlót egy párszor. Lehet hogy pont ez lesz a divat olyan ,nyeeh jóvan' illat sok pénzért majd viszik mert mindenhez jó lesz Gaga meg a Valentino. De nem leszek goni, lehet az én orrommal volt a baj, vagy valamiért mindenki másnak érzi, mert van itt mindenféle komment....hideg idöben fújtam fel a tesztert, lehet érdemes melegben próbálkozni vele. Nekem sajnos 2 csillag.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Intenzíven Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Intenzíven Tápláló Hajpakolás
2020. szeptember 18.

Én imádom, nagyon szépen helyrehozta a strapás hajamat! Nekem ez vált be eddig a legjobban, én pakolásként használom samponjával együtt. Az illata is kellemes, karamellás.