pevi89

Regisztráció dátuma: 2018. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló
2020. május 18.

Kaptam ezt a krémet, nem én választottam, ezért nem voltak nagy elvárásaim. Szerettem volna, hogy ha hidratált lesz a szemem környéke, csökkenti picit a ráncaimat (30 vagyok, tehát ez nem nagy feladat) és talán a fekete karikákat picit halványítja (nem tudom, hogy ez utóbbi egyébként funkciója-e). Nem rossz, az állaga szuper és kellemes a szemem környéke, miután beszívódott a krém (a beszívódás alatt eléggé ragacsos). De nem extra, szóval az árára tekintettel nem fogok venni belőle, ha a meglévő elfogy.

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2020. május 8.

Imádom a PomPom márkát, és eddig csak pozitívan tudtam nyilatkozni arról a 6-7 termékről, amit próbáltam (főként krémeket). Viszont sajnos ez a krém egy kicsit csalódás. Igaz, hogy kellemes az állaga, az illata, illetve könnyen eldolgozható, de nekem is szokott sajnos néha csípni és szerintem szemránckrémnek gyenge. Megelőzésnek 30 alatt jó lehet.

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém
2020. május 6.

Első próbálkozásom ezzel a márkával, vegyes az eredmény :) Az állaga nagyon jó a krémnek, tetszik a hatás is (1 hete használom kb.), jól beszívja a bőröm és nem zsíros, olajos utána. Viszont az illata nem tetszik. Nem illatmentes, de nincs is jó illata. Azt nem mondanám, hogy büdös, de semmiképp nem vonzó illatú :( Mivel szérummal is szoktam keverni, ezért valószínű rendelni fogok még a márkától, mert a krém hatása egyébként eddig jónak tűnik :)