pevi89

Regisztráció dátuma: 2018. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. január 6.

Nemrég vettem, kb. 2 hete használom. Nem használtam másféle C vitamin szérumot így összehasonlítási alapom sajnos nincs. Első C vitamin szérumként nekem egyébként pozitív a benyomásom. Szerettem volna egy szérumot, ami jót tesz a bőrömnek, tápláló és mivel ez még kísérletezés részemről, nem is nem is olyan drága. Ezeket hozza is a szérum. Én nem próbáltam még vizes arcra felvinni, de ki fogom próbálni így is (köszi a tippet :) ).

Schüssler Habzó Arclemosó Varázsmogyoró Vízzel

Schüssler Habzó Arclemosó Varázsmogyoró Vízzel
2021. január 6.

Régóta keresek habzó arclemosót, valami miatt nekem ez az esti rutinom elengedhetetlen része. Korábban sokáig a Pom-pom hasonló termékét használtam, de abban volt valami fura illat, ami miatt inkább váltottam. Nem bántam meg, ez jobban tetszik. Nem tudom lehetséges-e, de állagra a hab nekem jobban tetszik, keményebb, emiatt amikor felviszem az arcomra sokkal jobban megvan az az érzésem, hogy hab van az arcomon, ami tisztít. Továbbá jobb az adagolója és tetszik, hogy nem intenzív az illata. Még csak 2-3 hete használom, de szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Schüssler Micellás Arctisztító Víz

Schüssler Micellás Arctisztító Víz
2021. január 6.

A Schüssler márkát kb. 1 éve ismertem meg, főként krémeket használok tőlük. Nemrég azonban elfogyott a micellás viszem és úgy gondoltam, hogy kipróbálok egyet ettől a márkától. Nem csalódtam. Nagyon kellemes illata és állaga van, a szennyeződést is eltávolítja az arcomról, a sminkkel is jól elbánik.