pilot

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Blend-a-med 3D White Luxe Whitening Accelerator

Blend-a-med 3D White Luxe Whitening Accelerator
2018. október 4.

Fogkrémmel használom fele-fele arányban. Azért vettem meg, mert barátnőmet kérdeztem, hogy volt-e fogfehérítésen és mondta, hogy ezt használja.
Magamon semmi nem tűnt fel, majd ma egy másik barátnőm tőlem is megkérdezte, hogy voltam-e fogfehérítésen. Úgy tűnik hatásos.

Guinot Base 777 Énergie Lifting Day Cream

Guinot Base 777 Énergie Lifting Day Cream
2017. április 22.

Tűs mezoterápián voltam a dózsa úti guinot kozmetikában, ott kaptam több különböző mintát: lemosó, szemránc, éjszakai és többféle nappali. Ezeket használom 3 hete... gyönyörű lett a bőröm (nyilván a kezelésnek is szerepe van benne), jól hidratálnak, nem pattogtam ki, pedig bőségesen kentem. A szemem alatti bőr teltebb, rugalmasabb lett.

Shiseido Benefiance Wrinkleresist24 Day Cream SPF15

Shiseido Benefiance Wrinkleresist24 Day Cream SPF15
2017. március 21.

A müllerben beszélték rám a krémet, de pár nap múlva vissza is vittem. Normál bőröm van, nem tudta beszívni ezt.
@hanniko: Elmondtam hogy nem ezt szerettem volna venni, az eladó beszélt rá, viszont nem tudom használni - gondoltam egy próbát megér -, így visszavették és megvettem az eredetileg tervezett clinique-t ugyanott, az árkülönbözetet pedig visszakaptam müller kártyán. Nem mondom, hogy nem lepett meg ez a hozzáállás! Biztos vagyok benne, hogy nem adták el újra, max. teszternek tették ki.