pixxie94

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 9.

Tesztelére kaptam, nekem nagyon erős az illata, és kicsit túl zsíros az én ízlésemnek, a bőröm nem is értékelte annyira, nem tudom, hogy a zsírossága vagy az illatanyag, esetleg az alkohol tehet róla, de kipattogott tőle az arcom. Nem rossz termék, de engem nem vett le a lábamról, nehéz rá sminkelni nekem, hiszen nem szívódik be percek alatt (lehet túl sokat használok, de ha kevesebbel próbálkoztam, akkor meg nem tudtam eloszlatni rendesen). Még kísérletezem vele, ha változik a véleményem, akkor updatelek

Update: Nem szerettem meg jobban, de édesanyámnak nagyon tetszik, neki percek alatt beszívódik és jó puha lesz az arca tőle, neki is adtam a krémet.

A boosterrel együtt kaptam, az nagyon bevált, pillanatok alatt beszívódik és remekül hidratál

Diamond Nails One Step Zselé Lakk

Diamond Nails One Step Zselé Lakk
2019. február 25.

Halvány rózsaszín és piros színben van meg (031 és 05), nagyon tartósak, 2 réteg kell belőlük, szépen lehet dolgozni velük, jó az ecsete. Vékony réteget kell feltenni belőlük, a rózsaszín nem, de a piros vastagon ráncosodik. 30 mp UV+LED lámpa alatt elég neki, szépen megköt. Leszedni nem egyszerű, vagy nagyon sokáig áztatni kell, vagy le kell reszelni, csak a leszedés miatt 4 pont, amúgy 5 lenne

Lush Seanik Szilárd Sampon

Lush Seanik Szilárd Sampon
2019. január 7.

Az illata nagyon tetszett, viszont kicsit szárította a hajamat, nem sikerült vele kitolnom a hajmosást, de összességében szerettem használni, utazásnál nagyon praktikus volt, el is használtam az egészet, de nem vettem újra, a Montalbanot vettem helyette, és az én igényeimnek az jobban megfelel.