pjnk

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2019. május 29.

a coquelicot árnyalat van meg, alap -és fedőlakkal egy napot bírt a körmömön. kár érte, mert az ecsete és az állaga is nagyon jó, egy álom volt vele lakkozni és tetszik ez a klasszikus piros árnyalat, de hát... kuponnal vettem, így annyira nem fájt a minőségéhez képest nevetséges ára.

update: én hülye megvettem a cerise noirt is, szerencsére féláron, ugyanis nagyjából két órával a lakkozás után már lepattogott. annyira cink, komolyan mondom, mentek volna inkább péknek, akik az yves rocher lakkjait megalkották.

Alverde Körömbőreltávolító Stift

Alverde Körömbőreltávolító Stift
2019. május 17.

le kell szögeznem, hogy sosem használtam még ilyen terméket, szóval kicsit fogalmatlan vagyok a témában. például a használati utasítást nem vitték túlzásba, engem már ott elveszítettek, hogy ‘hagyja rövid ideig hatni’. mi az, hogy rövid ideig? ha végignézem a sátántangót, abból már csak az első svenk is rövidnek számít, nem? vagy nézzek végig egy szomszédok részt? és ha letelt A Rövid Idő és visszatologattam mindent, amit lehetett? akkor mi van? a maradékot masszírozzam a körömágyamba, vagy töröljem át a körmöm acetonnal, hogy ne legyen zsíros a lakkozáshoz? megannyi kérdés. mindenesetre elszórakozgatok vele, a makacsabb körömre tapadó bőrrel nem bánik el, de alapvetően nem rossz cucc.

L'Oreal Paris Colorista Spray

L'Oreal Paris Colorista Spray
2019. május 3.

hát ez bizony egy kalap szar. 620 ft volt leértékelve néhány árnyalat, én meg fel akartam dobni magam kicsit, úgyhogy megvettem a levendula lilát. eddig azt hittem, csak azért nem fogta be a hajam, mert vörös, már majdnem meg is bocsátottam érte, de ahogy elnézem, másnak se volt jobb. a hátközépig érő hajam végére és a frufrum egy részére jutott egy kevéske. egyébként a törölközőt is csak minimálisan fogta meg, és ki is tudtam porolni belőle. itt már gyanúsnak kellett volna lennie, hogy nem fog túl sokáig tartani a szín, de nagyjából két óra alatt eltűnt úgy, hogy ki sem léptem a lakásból. nekem egyébként nem tapasztotta össze a hajam és nem is volt nehéz kifésülni, nagyon szép csillámos lila volt erős fényben, de ha nem ennyiért vettem volna, sokkal dühősebb lennék.