Best of Beauty 2019

polynaranna

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2019. július 3.

Update: Csak egy jó sminklemosó gélt kellett beszerezek, és már nincs is gondom a lemosással :) Továbbra is nagyon tartós, és látványos pillát tudok elérni vele. Megszerettem :) Nálam megérdemli az 5 csillagot!

Eleg eltero velemenyeket olvastam, de egy alkalommal meg is erre a spiralra esett a vasztasom. Sok festéket visz fel, de szepen szet tudtam valasztani a pillakat, dus, ivelt pillat eredmenyez. Nekem nem is a felkenéssel volt bajom, hanem utana egyszerűen alig bírom lemosni. Tiszta fekete lett a szemem alatt. Vízálló sminkre is hasznalható micellás vizzel próbálkoztam, (amit megjegyeznék, hogy eddig minden szempillaspirált szépen leszedett nekem) de ezt valahogy nagyon nem akarta. Tökéletesen nem is tudtam leszedni, másnap is láttam a szempillámon a "maradványait", de már annyira pirosra dörzsöltem a szemem, hogy nem akartam tovább kínozni a bőröm :'D Cserébe nagyon tartós és nem potyog, de az előbbi miatt valahogy nem szívesen nyúlok hozzá. Lehet be fogok szerezni egy erősebb sminklemosót, hogy úgy elhasználjam, de újravenni nem fogom :/

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
2019. július 3.

Én imádom! Úgy szoktam használni, hogy először bevizezem az arcom, majd ezután egy borsónyi géllel átmosom, átdörzsölöm. A szempillaspirál az, amit kicsit nehezebb lemosni, de ha 2x átmegyek rajta, akkor azt is gyönyörűen lehozza. Utána átmegyek még esetleg micellás vízzel az arcomon, de erre már sokszor nincs is szükség. Nekem nagyon bevált :)

Alverde Frosted Berries Málnás Testvaj

Alverde Frosted Berries Málnás Testvaj
2019. január 28.

Elotte nem hasznaltam testvajat, elsore nagyon suru volt az allaga es azt hittem nem tudom jol elkenni a boromon, de meglepoen nagyon hamar beszivodik, tetszik masnapra az eredmeny. Azt hiszem tobbfele testvajat is kifogok probalni ezutan ettol a markatol:) Ja Isteni illatuk van, szedres a legfincsibb :D