pond

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Aqua Feuchtigkeitspflege

Balea Aqua Feuchtigkeitspflege
2016. március 27.

Nagyon megörültem, amikor rátaláltam, és őszintén reméltem, hogy rendbe szedi a vízhiányos bőröm. Egy ideig úgy is tűnt, hogy minden rendben, a bőröm tejesen megújult, újra élet költözött belé, nagyon puha és ruganyos lett. Ezután sajnos jött a koppanás, mert nagyon durván kipattanásosodtam tőle, ami egyáltalán nem jellemző rám. Arra gondoltam, hogy teszek vele még egy kísérletet, és kipróbálom, hogy milyen hatást vált ki, ha nem naponta használom, hanem kicsit ritkábban. Erről később még írok egy frissítést, hátha... addig adok neki 2*-ot.

Update: Igyekszem egyre jobban beleásni magam az egészséges bőrápolásba, és végül úgy döntöttem, hogy a denat alcohol miatt sajnos nem kap új esélyt a krém.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2016. január 26.

Nekem beváltotta a hozzáfűzött reményeket. Főleg a hajmosás utáni procedúrát könnyítette meg. Nem bántam meg, hogy megvettem.

For Your Beauty Arctisztító Kefe

For Your Beauty Arctisztító Kefe
2015. október 6.

Szerintem ennyi pénzért igazán megéri. Hónapok óta meg van, de csak most próbáltam ki, mert attól féltem, hogy nagyon durva lesz és irritálni fogja a bőrömet. Kellemesen csalódtam benne, nem szúr, és csak épp annyira dörzsöl, amennyire kell. A használta után puha, selymes lett a bőröm. Nem bántam meg, hogy megvettem, kíváncsian várom a hosszútávú hatásait! :)