porcukor

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Moyra Holographic Effect Körömlakk

Moyra Holographic Effect Körömlakk
2019. február 2.

Az arany színű lakkot tartottam meg belőlük és trükkösen használva egészen szép. Az első réteget felviszem rendesen, majd a másodikat nem rákenem, hanem ütögető mozdulatokkal hordom fel (körömágytól a körömvégekig). így nem szedi fel a 2. réteg az elsőt. Pocsék egy minőség, de egy kis trükközéssel még szép is lehet. Árát tekintve igen kedvező, és tényleg szép színe van, de a macera miatt csak 2 csillag.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2019. február 1.

6-7 év után újra találkoztunk ezzel a kis baciölővel. Ez idő alatt a fogamzásgátló prímán tartotta a frontot, de véget kellett érnie. Jött újra a kirügyezés. Mivel tiniként ennek a terméknek köszönhettem, hogy a bőröm alatt pangó nagyobb "göb" nem lett felnyitva, így az arcomat sem ékteleníti holmi heg, magától értetődő volt, hogy újra beszerezzem. Nem okozott csalódást, teszi a dolgát. Nálam szerencsére nem hónapok alatt hanem 2-3 hét alatt is látványos eredményeket hozott. Sokkal egységesebb a bőröm felülete, nem olyan hepehupás, de hosszú még az út. Nagyon szárít, ezért okosan kell hidratálót választani mellé. Nem tudom elképzelni a mostani bőrápolásom nélküle.

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2019. február 1.

Annyira elegáns és kifinomul ez a termék mind küllemében mind beltartalmában. Az eddigi lemosóim géles állagúak voltak, de ez a krémes változat nekem még jobban tetszik. Az "illata" engem a nyers kókuszra emlékeztet és teljesen elvarázsol a krém gyöngyházfénye, mindig megcsodálom. Tökéletesen tisztít, nem húzódik utána a bőröm. Az estéket és a reggeleket pedig kifejezetten várom, hogy együtt indítsuk a rutint.
Tényleg borsos ára van, viszont ki lehet fogni kedvezményeket rá. Biztos, hogy újra fogom venni.