posagi

Regisztráció dátuma: 2018. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal
2021. április 15.

2013-tól használtam fodrász és barátnőm ajánlására. (sampon+balzsam+pakolás) Csodaszer volt. VOLT... Őszintén megmondom, hogy nem tudom, hogy mi változott, a termék vagy, hogy hozzászokott a hajam 7 év alatt. Régen pihe puha lett tőle a hajam (Wellát is lecseréltem erre, annyira bejött), viszont muszáj voltam leváltani, mert nem ért semmit már és elmentem a drágább márkák fele. Az biztos, hogy érdemes kipróbálni, hátha valakinek szintén olyan sokáig beválik, mint nekem.

Nature Box Avokádó Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Hajbalzsam
2021. április 15.

Meglepődtem a véleményeken. Én nagyon szeretem, de hozzá kell tennem, hogy drágább hajpakolásokat használok (Kérastase, Revlon, Wella, Alfaparf) és ezért nem tartom fontosnak a nagyon drága balzsamot előtte. Viszont amikor egyszer leváltottam éreztem, hogy hiányzik és jobb volt, mint amit utána vettem, így újra beszereztem.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. március 8.

Nagyon régen nyomozok a megfelelő fényvédő krém után a kombinált bőrömre. Utálom a nehéz krémeket és amitől fénylik az arcom és a fényvédők sajnos ilyenek. Viszont kerestem valamit, amit tudok használni 365 napon keresztül és ez pont olyan! Nagyon szeretem! :) Nem hiszem, hogy egyhamar lecserélném, szuper krém!!!! Nem fénylik ki a bőröm, beszívódik normálisan. (hidratálókrém, utána ez a fényvédő és 3 perc múlva már teszem is az alapozót.)