prehalekjudit

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Kényeztető Arcmaszk Eper- és Joghurt Kivonattal Normál Bőrre

Balea Kényeztető Arcmaszk Eper- és Joghurt Kivonattal Normál Bőrre
2016. május 12.

Balea termékben még sosem csalódtam és ez a pakolás is bevált. 199 Ft-ért vettem és őszintén bevallom nem vártam tőle túl sokat ennyi pénzért.Kellemes meglepetés volt, először is az illata az állománya.Peelingezés után kentem fel.Először azt gondoltam rengeteg az egy adag egy alkalomra,de a bőröm ahogy kentem fel a rétegeket,szívta is magába.Valóban egy picit csíp eleinte, de a kozmetikus által használt profi pakolásokkal is így szoktam érezni,kicsit megpörgetik a keringést a bőrben,hogy több hatóanyag mélyebb rétegekben tudjon felszívódni.Vízhiányra hajlamos a bőröm,de ez a pakolás fantasztikusan hidratál,nyugtat,szemmel láthatóan "kihúzta" a bőröm,sima és feszes lett.Egész biztosan újra veszem,sőt kipróbálom az összes Balea pakolást.

Dontodent Kräuter Fogkrém (régi)

Dontodent Kräuter Fogkrém (régi)
2016. március 5.

Nagyon szeretem, jó az ára, kellemes az íze.Bármikor kenterbe veri az agyonreklámozott társait.Szépek az összetevői.Nálam 5 csillagos.

Kolynos Whitening Fogkrém

Kolynos Whitening Fogkrém
2016. február 27.

Nagyon régóta csak ezt használom.Simán ver az összes agyonreklámozott fogkrémet.A fehérítő hatása nekem bevált, jó az íze,leszedi a plakkokat,gazdaságos,szuper az ára.