psliza

Regisztráció dátuma: 2018. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

My Hsin-Ni Arbutin Whitening Mask

My Hsin-Ni Arbutin Whitening Mask
2019. november 20.

Szeretem a MyHsinNi maszkjait, az összes kaphatót végigprópálgattam már. Nem drága, sőt (jelenleg 800-2000 között vannak/db)..., így nem vészes, viszont ezért hosszabb távú csodát sem várhatunk tőlük. Ez fehérítős és a kék algás a kedvenceim. Elég jól hidratálja az arcomat és ha reggel nem lenne nagyrutin a sminkelés előtti bőrelőkészítés, simán rajtahagyom az arcomon másnapra is a benne lévő folyadékot. Nyakra is lehúzom a tasakban lévő anyagot, szépen kisimíti azt is és nagyon szépen kiegyenlíti a bőrtónust; egységessé teszi. Leesik ha mozgolódok, így ezzel szoktam bealudni. Összességében nem rossz, de rövidtávú a hatása.

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk
2019. november 20.

Szeretem a MyHsinNi maszkjait, az összes kaphatót végigprópálgattam már. Nem drága, sőt (jelenleg 800-2000 között vannak/db)..., így nem vészes, viszont ezért hosszabb távú csodát sem várhatunk tőlük. Ez a kék algás és a fehérítős (Arbutin Whitening) a kedvenceim. Elég jól hidratálja az arcomat. Ha reggel nem lenne nagyrutin a sminkelés előtti bőrelőkészítés, simán rajtahagyom másnapra is a benne lévő folyadékot. Nyakra is lehúzom a tasakban lévő anyagot, szépen kisimíti azt is. Lehet, én béna vagyok, de nekem leesik ha mozgolódok, így ezzel szoktam bealudni. Összességében nem rossz, de rövidtávú a hatása.

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2018. június 19.

A Germaine de Capuccini oxigénes bőrradírját váltottam le erre. Tény, hogy annak az illata és a textúrája sokkal jobb, viszont az ára nagyon húzós.
Ma már ez megy. A bioderma sensibio gélhez szoktam picit keverni és úgy nem irritálják a bőröm az óriási szemcsék.