radirroni

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nature Box Avokádó Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Hajbalzsam
2019. január 13.

Akciósan vettem a rossmannban, mert már untam a faith in nature-t rendelgetni folyton. Mivel hazaérve elolvastam a kommenteket, félve inkább mosás előtt tettem fel pakolásnak, majd 2 samponozás és még egy pici a végére és leöblít. Hát, az illata csudás <3 annyira jó, a hajam kifésülhetőbb, bár a rasztás gubancoláshoz magában ez sem elég, de nagyon hosszú vékonyszálú gubancolódós hajam van, szóval na, a hajamhoz képest jól teljesít, ráadásul mióta használom, nem zsírosodik úgy a hajam, van, hogy edzés és leizzadás után is olyan frissnek néz ki. Csak a balzsamját használom, a samponom a jól bevált alterra barackos-vagy a vokádós, a narancssárga. Szerintem jó balzsam, még a kókuszost is kipróbálom, de ebből fogok még venni, imádom az illatát és a hatása is jó, nyilván a töredezést és gubancolást nem állította meg, de balzsam-és pakolásként szuperül hozza, amit kell.

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2019. január 13.

Csak a balzsamot vettem meg, mert lusta voltam mindig a FIN.-t rendelni. Nem olyan rossz, én mosás előtt pakolásnak használom, 10-15 percre, aztán samponozok, nem rossz, de télre nem elég, az avokádós jobban bejön, de az illata kellemes, és nem rossz.

Eveline Slim Extreme 4D Argán Olaj Termo Aktív Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Argán Olaj Termo Aktív Szérum
2016. február 27.

2016.01.21. Megvettem a piros tubusost is (3d talán, de nem a szérum), de gondoltam ezzel kezdem a kipróbálást, ma kentem be először, zuhanyzás után. Hát ez baromi jó meleg :) mivel egy idő után minden ilyenhez hozzászokok, jó is, hogy kétfélét próbálok majd, muszáj váltogatni, hogy maradjon a hatás. Csak ezzel a melegítéssel nyárra kínzás lesz, addigra valami hűsítős kell, mint az avonos, bár az nem sokat használt eddig. Jövök frissíteni , ha elfogy. Ja, amúgy diétázom és mozgok, fél év alatt 10 kg ment le, de a narancsbőr maradt, szóval, ha lesz változás, az a krém érdeme lesz, az egészséges életmód már eddig is megvolt :) megelőlegezek neki egy 4-est, a melegség meg a szuper illat miatt, ha a narancsbőrből is hámoz le rólam, akkor megkapja majd az 5. csillagot :)

Update: 2016.02.27. Bő 1 hónapja (5 hete használom). Levontam egy csillagot, mert a melegítésen kívül sok mindent nem csinált. Egészségesen étkezem, mozgok, stb., így látszott volna, ha hat, de csak eleinte volt hatása, most mintha még rosszabb lenne a narancsbőröm, pedig nem híztam vissza sem... próbálkozom majd a pirossal, ha ez elfogy, már csak 1-2 használatra elég van benne. Minden esetre ez nem újravevős