ramonanagy0669

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beautyblender

Beautyblender
2019. február 22.

Sok blenderrel próbálkoztam már, természetesen az olcsóakkal, mire nagy nehezen rávettem magam, mert az egyik youtuber videójában amit a csajszi mondott megfogott: "amíg ki nem próbáltok egy beautyblendert , addig nem fogod tudni a különbséget blender és blender között, és ha már kipróbáltad, el sem akarod engedni", és úgy döntöttem, hogy igaza van,mindig kerestem a megfelelőt, mert valami sosem volt jó, és akkor rávettem magam jó, jöjjön most a "nagy" beauty blender. Hozzá teszem az első használat után vagyok túl, szóval még frissek a tapasztalatok. Amikor a kezembe vettem már érezhető volt a különbség. Puhább mint a többi előtte lévő blenderem. Bevizeztem és valami eszméletlen. Valami irtó könnyű eldolgozni vele az alapozót, és lehet vékony lesz nem maszkos. Fantasztikus, imádom, nem is értem miért vártam ennyit, eskü megéri az árát! Minden nőnek beauty blender! Anyukámnak is fogok venni, neki is ezt át kell élnie mint amit én átéltem alapozáskor. Könnyű, puha, még ütőgető mozgásokat is próbáltam imitálni de ezzel egyszerűen még azt sem lehet mert olyan puha 😍😍😍😍 végre nem egy kemény beauty blender van a kezembe amivel mondhatni fáj az alapozás az ütögetés miatt!
imádom, ha tönkre menne biztos hogy újra beruházok rá, nem élhetek enélkül már!😍❤🤗

Cleanance Gel Nettoyant

Cleanance Gel Nettoyant
2018. május 10.

Barátom kicsit lusta, ha arcápolásrol van szó, mert ő kapta még ezt a terméket az anyukájától. Mivel ő nem használta, így elfogyasztottam én.😁
Elfogyott,így üres flakonnal a kezembe írok véleményt.
Szerettem amikor használtam, a gélszerű formula nagyon lágy és könnyen mozgatható volt az arcbőrön. Mivel kombinált, pattanásos,mitesszeres a bőröm , így még ez a termék megfelelő is volt.
Nem szárította túlságosan az arcomat, csak épphogy a pattanásokat.
Használata után az eredmény puhább, és matt bőr.
Én napi kétszer használtam, reggel és este. Szépen habzik, kellemes illata van.
A használatától láthatóan kevesebb pattanásom és mitesszerem lett, nagyon szépen letisztította az arcbőrömet.
Sminkeltávolitásra is alkalmas volt, nem csak a puszta szennyeződéseket szedte le.

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló
2018. május 6.

Még szemráncom nincsen, így csak egy szemkörnyék ápolót kerestem, ami hidratáltja a szemem alatti területet.
Számomra beváltja az ígéreteit.
Krémes formula, az elején ha nem dolgozom el jól akkor kicsit nehezíti a bőrt, de csak azért mert nagyon sok terméket kentem oda.
Én nem akartam feszesítést, se ránctalanító krémet használni, de ez nem is az, hanem csak hidratáló.
Este használom, és reggelre üdébb, hidratáltabb lesz a szemem alatti környék. :)
Ár érték arányba is rendkívül jó, meg hát volt rá kedvezményem :D.
Nekem újra vevős!