ramonanagy0669

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2021. július 6.

2021.07.06.

Remekül teszi a dolgát, egy hiba még is akad a gépezetben...a vazelin. Ha tudnák helyettesíteni mondjuk shea vajjal, 1000%-os lenne a termék!
Így is hasznos, mert valóban halványítja a foltokat, nagyon sokáig elég, és ehhez képest pedig még olcsónak is mondható.
Azonban ha ez elfogy.. majd egyszer, fél év múlva.. akkor valahol láttam shea vajas alappal ezt, valószínűleg ki fogom próbálni azt a verziót!

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó
2021. július 6.

2020.01.01
A Rossmannban volt a Neutrogena termékeire kedvezményem még anno, így erre eset a választásom. Remélem, hogy ez a termék még elérhető lesz, mivel a polcon ez volt az utolsó. És a Dmekben sem láttam. Szóval remélem csak készlet hiány miatt nem elérhető, mert számomra újra vevős!
Eddig szappannal tisztítottam az arcom, és minden egyes nap csak néztem, hogy nem múlnak el a pattanások. Lehet hogy nem ennek a terméknek köszönhető minden az tény, de nagyon szépen kitisztítja a pórusaimat.
A vákuumos pórustisztito után áttisztitom az arcom ezzel és nagyon szépen összehuzza a tág pórusaimat,már alig látszanak.
A mitesszerek és a pattanások száma,mennyisége is csökkent , plusz az akném is elmúlni látszik.Alapból nem volt nagyon durva akném, csak egy két helyen jött ki ez a cisztás akné verzió. :D De sikerült rájönnöm, hogy mi is okozta úgyhogy most az orvoslás rész van folyamatban. Addig is egy remek kis arctisztító és szeretném még tovább a polcomon tudni. Nagyon kellemes, géles állagú , illatra számomra semleges. Ár-érték arányban remek, nagyon sokáig elég a kiszerelés.
Újravevös!

2021.07.06.
Update:
Nem vettem újra, így hoszabb távú hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Ha nem is teljesen Zero Waste életmódot tartok szem előtt azért próbálok arra figyelni hogy a fürdő ne legyen tele felesleges, nem lebomló anyaggal.
Egyedül a bőrgyógyász által felirt arclemosot használok, meg egy szappant. (Az arclemosot a patikában keverik ki, és jó fejek mert ha viszek valami tégelyt akkor abba beleteszik.)

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. november 15.

Egy tubussal már elhasználtam, és úgy döntöttem, így hogy már látom a fényt az alagút végén, és az arcom is kezd rendbejönni...szóval arra a döntésre jutottam, hogy minden más arctisztító gélt, elhasználom már ami megmaradt, de egyiket sem fogom újra venni. Csak ezt a naturlandos mosdókenöcsöt! A naturlandes kénes samponhoz is hosszá kevertem. Lehet,hogy hülyeséget csinálok :D de nekem bevált! Kevésbé zsírosodik a hajam , már 3 napot is kibír hajmosás nélkül mire bezsirosodik. És hogy csak pár száz forintba kerül még egy pont az i-re. Nekem körülbelül, hogy samponként, és arclemosoként is egyaránt használtam így 3 hétig bírta egy tubus. Plusz megfigyelés a határon megjelent egy két pattanás valószínűleg a kezdődő pulcsis időszak miatt. Viszont pár napja a hátamat is átdörzsölöm ezzel a kenőccsel, és halványodni, elmúlni látszódnak! Egyik napról a másikra a gyulladást is levitte!
Nagyon örülök hogy itt rábukkantam és a sok pozitív vélemény alapján megvettem!
Az összes arctisztítót le fogom cserélni,.és csak ez lesz majd a fürdőszobai polcomon! Tökéletes termék számomra !