ramonanagy0669

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2024. február 18.

A legjobb intim mosakodó!
Megannyi márkát kipróbáltam már, olcsótól a drágáig, ez vált be a legjobban.
Parfüm mentes, ami az intim területre a leginkább érvényes, hiszen fontos, hogy amit oda lent használunk, azon a területen a termékek illatanyag mentesek legyenek.
És a drogériában sőt a patikában is beszerezhető termékek közül ez az egyetlen pénztárca barát termék ami nem tartalmaz parfümöt az incije alapján.
Megannyi flakonnal el használtam már , és csak remélni tudom, hogy ezt nem is fogják soha kivonni a dm polcairól. Viszont láttam , hogy a csomagolása megújul, és mint tudjuk hogyan is működik ez egy termék esetében , utána már valahogy nem olyan az a termék, mint előtte. Gyorsan meg is vásároltam az utolsó kettő darabot a polcról ami még a képen látható csomagolásban van, és csak remélni tudom hogyha elfogynak és az új csomagolásban levőt kell megvennem, akkor ugyanolyan elégedett leszek, mint ennél.
Árban pedig verhetetlen társaihoz képest, mert szerintem elég baráti az ára , sőt kifejezetten olcsó, és nagyon sokáig elég , úgy hogy naponta többször használom. Mindig újra vevős termék!

Revox Just Multi Peptides Szérum Hajra

Revox Just Multi Peptides Szérum Hajra
2023. július 7.

Nem tudom hogy konkrétan ennek a terméknek köszönhetően, de szerintem igen, fésűlködéskor és hajmosáskor is egyaránt kevesebb hajszálam hullik ki, és bizonyara jó hatással van a fejbőrömre, mert mintha kezdene sűrűsödni is, igaz eddig csak egy üveggel használtam el, most jön a második. Az is igaz, hogy kicsi a kiszerelés, mindennapos használat mellett lenne elég kb 2 hétre. Így hogy nem mindennap mert egy két nap ugyan ki marad, de így is úgy érzem, hogy szépen teljesít. Ha így nézzük se annyira drága, 2800 Ft körül van az ára, na most vannak ennél drágább szerek is , amik nem is használnak, inkább csak nagyobb hajhullást idéznek elő, vagy ne adj isten irritációt okoznak. Most ha egy hónap 2 üveg 5600 Ft-ért kb, szerintem megéri.
Nekem kicsit zsírosította a hajam, ha a hajmosások között használtam, de hajmosás után hajszárítás előtt a fejbőrbe bele masszírozva szépen beszívódik zsíros érzet hagyása nélkül. Mondjuk lehet nekem a használatáról kéne egy oktató videó, mert, hogy azt az 5-6 cseppet hogyan is kéne eloszlatni a fejbőrön, nem értem 😂 nekem az 5-6 pipetta. Szóval ezért is elég nekem kb 2-3 hétre.😅 lehet én értelmezem rosszul, de még a Revox oldalán is 5-6 csepp szerepel. Szóval nekem ez a pár csepp maximum előre a haj vonalhoz elég 😅 Egyenlőre 5 csillag, mert hajhullást vagy egyébb irritációt nem okozott, sőt érzem, hogy a fejbőröm hidratáltabb tőle sokkal, mint előtte. Korpa, pattanás egyáltalán nem tapasztaltam. Újra vevős mert kiváncsi vagyok a hosszabb távú használata során mi fog történni. Várom a sok sok babahaj megjelenését.😁

MediNatural Hajerősítő Hidratáló Spray

MediNatural Hajerősítő Hidratáló Spray
2023. március 10.

Szóval jelenleg még az ismerkedési fázisban vagyunk lassan már két hete.
Eddig én is azt tapasztaltam hogy ha vizes hajra fújom rá akkor szárítás közbe össze áll a hajam, ragad, és nehezen kifésülhető lesz.
De! ha száraz fajra viszem fel , tényleg puha, fényes, kellemes illatú lesz , mondjuk nekem egy kicsit gránátalmára emlékeztet az illata.
A hatóanyag terén már egy ideje kerestem olyan terméket ami hyaluron savat tartalmaz.
A szóró feje az enyémnek működik, szépen permetez. Illata sokáig érződik a hajon, a hajvégekre mondjuk így sem hiányozhat az ápoló olaj, azt nem váltja ki.
Ár értek téren viszont őszinte leszek, az elején nem is vettem figyelembe mekkora a termék, mikor megérkezett csak csodálkoztam mennyire pici és hogy ez nekem egy hónapig se fogja kibírni, olyan hamar el fog fogyni. Jelentem hogy eddig a közel két hét alatt majdnem minden nap használtam egy két nap maradt ki maximum, és még mindig több mint a fele meg van szinte alig hiányzik belőle. Pedig aztán nem is sajnálom az adagot a hosszú hajamra.😂 Szóval így talán még másfél hónapig is kibírja, és pénzügyileg is jobban megéri.
Ja és gyorsan beszívódik , meg nem zsírosítja pluszba az amúgy is zsíros hajam, inkább mintha egy kicsit ki is tolná a hajmosást, mint egy száraz sampon csak ez még sem szárítja vagy korpásítja túl az érzékeny fejbőröm. Lehet újra veszem majd. Jajjjjjj és a leglényegesebbet meg majdnem elfelejtettem. Miután be permetezem vele a hajam és a fejbőröm egy darab szál hajam se hullik utána fésülködéskor. Ezért amúgy már megéri!