ramonanagy0669

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. november 15.

Egy tubussal már elhasználtam, és úgy döntöttem, így hogy már látom a fényt az alagút végén, és az arcom is kezd rendbejönni...szóval arra a döntésre jutottam, hogy minden más arctisztító gélt, elhasználom már ami megmaradt, de egyiket sem fogom újra venni. Csak ezt a naturlandos mosdókenöcsöt! A naturlandes kénes samponhoz is hosszá kevertem. Lehet,hogy hülyeséget csinálok :D de nekem bevált! Kevésbé zsírosodik a hajam , már 3 napot is kibír hajmosás nélkül mire bezsirosodik. És hogy csak pár száz forintba kerül még egy pont az i-re. Nekem körülbelül, hogy samponként, és arclemosoként is egyaránt használtam így 3 hétig bírta egy tubus. Plusz megfigyelés a határon megjelent egy két pattanás valószínűleg a kezdődő pulcsis időszak miatt. Viszont pár napja a hátamat is átdörzsölöm ezzel a kenőccsel, és halványodni, elmúlni látszódnak! Egyik napról a másikra a gyulladást is levitte!
Nagyon örülök hogy itt rábukkantam és a sok pozitív vélemény alapján megvettem!
Az összes arctisztítót le fogom cserélni,.és csak ez lesz majd a fürdőszobai polcomon! Tökéletes termék számomra !

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2020. november 7.

Az elején imádtam, mert olcsó, gyors és könnyű használni. És nem mellesleg brutál jól megszínezi a bőrt is napokig , így egyáltalán nem kellett szemöldökceruzát sem erre a problémára használni. Tartós is volt, 1-2 hétig szépen mutatott a szőrszálakon , a bőrön maximum egy hétig bírta jól.
Aztán jött a fekete leves, változtattak az összetételen vagy én nem tudom, de ekkor már majdnem hogy egy éve ezt használtam, amikor ugyanis allergiás reakciót váltott ki. Bedagadt a szemöldököm , a bőrgyógyász hozta rendbe szteroidos krémmel. Azóta tiltó listás termék lett ez nálam! Kár érte, pedig imádtam!

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó
2020. szeptember 13.

A Rossmannban volt a Neutrogena termékeire kedvezményem még anno, így erre eset a választásom. Remélem, hogy ez a termék még elérhető lesz, mivel a polcon ez volt az utolsó. És a Dmekben sem láttam. Szóval remélem csak készlet hiány miatt nem elérhető, mert számomra újra vevős!
Eddig szappannal tisztítottam az arcom, és minden egyes nap csak néztem, hogy nem múlnak el a pattanások. Lehet hogy nem ennek a terméknek köszönhető minden az tény, de nagyon szépen kitisztítja a pórusaimat.
A vákuumos pórustisztito után áttisztitom az arcom ezzel és nagyon szépen összehuzza a tág pórusaimat,már alig látszanak.
A mitesszerek és a pattanások száma,mennyisége is csökkent , plusz az akném is elmúlni látszik.Alapból nem volt nagyon durva akném, csak egy két helyen jött ki ez a cisztás akné verzió. :D De sikerült rájönnöm, hogy mi is okozta úgyhogy most az orvoslás rész van folyamatban. Addig is egy remek kis arctisztító és szeretném még tovább a polcomon tudni. Nagyon kellemes, géles állagú , illatra számomra semleges. Ár-érték arányban remek, nagyon sokáig elég a kiszerelés.
Újravevös!