ramy1014

Regisztráció dátuma: 2018. december 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. december 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás
2021. augusztus 25.

Az egyik legjobb balzsamja a márkának, bár csak időszakosan használom, mert egy idő után nem annyira látványos a hatása. Ez az első olyan hajápolási termék aminek az illatát megdicsérték rajtam, pedig szerintem nem annyira kellemes, elég erőteljes.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2021. január 7.

Pár napig valóban szép pillákat csinál, azonban hamar eljutunk arra a pontra, amikor a száradás miatt egyre rosszabb végeredményeket kapunk. A vizet egész jól bírja, cserébe nehéz rendesen lemosni, azonban érdekes módon felkenődik a szemhéjra. Nem mondanám tartósnak, napközben valahogy “eltűnik” a szempillákról, csomóssá válik, alapból óvatosan kell vele bánni ahhoz, hogy ne tapassza össze a pillákat. Viszonylag sok negatívumot felsoroltam, de az első két hétben olyan jól teljesít, és az ára olyan kedvező, hogy megérdemli a három csillagot.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2021. január 7.

Ez egy olyan alapozó, amihez valamiért mindig visszatérek, nem kiemelkedően jó, de egy biztos pontnak érzem. A fedése közepes, a problémásabb részeken rétegezni kell, de így érhető el az a természetes, de szép hatás ami nekem kifejezetten tetszik. Púdert felesleges használni mellette, nagyon szépen mattít és tartós, az izzadást is jól bírja. Rengeteg színben elérhető, így sok ember számára jó lehet, én nem vettem észre színelváltozást, oxidálódást. Nem okoz pattanásokat, nem érzem nehéznek a bőrömön, nem szárít különösebben.