realshady

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Parodontax Whitening Fogkrém

Parodontax Whitening Fogkrém
2020. október 31.

Nagyon szépen tisztít és meglehetősen sokáig elég. Az íze fura, de nem kellemetlen, kicsit olyan szódabikarbónás. Fogínyvérzés miatt kezdtem el használni és szépen rendbe jött utána. Nem drága, könnyen beszerezhető, csak ajánlani tudom.

Kräuter Regeneráló Hajmaszk Bio Olívaolajjal

Kräuter Regeneráló Hajmaszk Bio Olívaolajjal
2020. október 7.

Akciósan jutottam hozzá, nem hallottam még róla korábban, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam. Igazi csodaszer, végre nem azért kell hajat mosnom, mert hamar zsírosodik, sokkal tovább bírja mint eddig bármelyik termékkel. Nagyon selymes, kellemes tapintású lesz tőle a hajam. Az illata is tetszik. Kicsit nehéz beszerezni, mert katalógusból értékesítik, de megéri az árát, biztosan újra veszem.

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam
2020. szeptember 4.

Elég régen vettem már, egy ideig használtam korábban, viszont olyan érzésem volt, hogy nagyon híg és konkrétan lefolyik a hajamról, így nem igazán használt. Aztán itt olvastam, hogy érdemes kicsavarni a vizet a hajból mielőtt felkenjük, kipróbáltam így és hát ez volt a gond. Azóta már vettem még egyet, szerintem jó termék. Nem nehezíti el a hajam, nagyon puha és fényes lesz tőle, kifésülni is könnyű tőle. Az ára is kedvező és sokáig elég.