redmoon

Regisztráció dátuma: 2023. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2023. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Med Ultra Szenzitív Bőrnyugtató Szövetmaszk Érzékeny Bőrre

Balea Med Ultra Szenzitív Bőrnyugtató Szövetmaszk Érzékeny Bőrre
2024. január 1.

Nagyon jó vétel, bátran ajánlom mindenkinek. Kellemesen hűsít, hidratál, irritációt egyáltalán nem okoz. Masszív mennyiségű szérum van benne, én simán használom kétszer. Amikor kiveszem a maszkot, lehúzom róla, amit lehet, aztán használat után visszateszem a tatyójába, lezárom és irány a hűtő. Pár nap múlva használom megint, teljesen jó. De ha száraznak is érezném, megküldeném pár csepp vízzel, hialuronsavval, aztán puszi. :D Próbáljátok ki, ennyiért ajándék!

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krémes Tisztító Gél

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krémes Tisztító Gél
2023. szeptember 11.

Nekem nagyon bevált. Az arcbőröm ugyan kombinált, de helyenként igencsak száraz és vízhiányos. Ettől a lemosótól mégsem húzódik, viszket, nem érzem azt, hogy sietnem kell bekenni az arcom, mici víz nélkül is szépen leszedi a sminkem (igaz, nem vakolok magamra tök új arcot reggelente). Állagra krémes-géles, meglepően jól habzik, az illata uborkás, kellemes, hamar elillan. Nagyon gazdaságos, nekem alig kell belőle egy borsónyi mennyiség fele, ha így nézem, olcsóbb, mint az olcsó arclemosók, amiket eddig próbáltam. Megtartom a rutinomban.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2023. július 4.

Kellemes csalódás volt. 699 Ft-ért és 50 spf-fel én egy keményebb, viaszosabb, szárítóbb ajakápolóra számítottam. Meglepően kellemes viselet. Mondjuk eléggé esélytelen annyit felvinni belőle, amennyi az 50 spf-hez kéne, mert nem szívja be a bőr, de még mindig könnyebb, mint a Carmexből.
Illatra semleges, ha nagyon szagolhatom (kvázi majd feltolom az orromba), picit szúrós. Meglepően jól siklik az ajkakon és a márka gyerekeknek való szenzitív fényvédőjével ellentétben, ez véd is. Honnan tudom? Mindenhol lepirultam hétvégén, hiába voltam tökig bekenve, csak a számon nem.