rekra

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2020. július 23.

Ez nagyon az én illatom! Elegánsan édes, folyamatosan jelen van körülöttem. Kifújáskor elsőre, kis idő múlva még mindig nagyon finom illata van! Tartósságra sem lehet panaszom!

Biomed Citrus Fresh Complete Care Szájvíz

Biomed Citrus Fresh Complete Care Szájvíz
2020. július 22.

Összetevői csodásak, illata fincsi citrusos. Eleve úgy terveztem, hogy felesben használom a kókuszossal, és így meglepően sima szájvíz íze van. Nem édes, nem keserű, nem túl mentás, tökéletes. Örülök ennek a terméknek, egy ideje szeretnék szájvizet használni újra, de mióta natúrabb vonalon mozgok, nem akartam a régit megvenni újra. Nem várok el tőle mást, minthogy kiegészítse a fogalom tisztítását, ápolását. Szerintem ezt megkapom tőle.

Biomed Superwhite Complete Care Szájvíz

Biomed Superwhite Complete Care Szájvíz
2020. július 22.

Összetevői csodásak, illata fincsi, de nem szeretem annyira a kókuszt, eleve úgy terveztem, hogy felesben használom a citrusossal, és így meglepően sima szájvíz íze van. Nem édes, nem keserű, nem túl mentás, tökéletes. Örülök ennek a terméknek, egy ideje szeretnék szájvizet használni újra, de mióta natúrabb vonalon mozgok, nem akartam a régit megvenni újra. Nem várok el tőle mást, minthogy kiegészítse a fogalom tisztítását, ápolását. Szerintem ezt megkapom tőle.