rekuska

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2017. december 23.

A legvilágosabb 010-es és a piros 030-as árnyalat van meg. A nude szinte megegyezik az ajkaim színével, nagyon szépen kopik, könnyű felvinni, kényelmes viselet hétköznapokra és eseményekre egyaránt. A piros vadító, nem tűnt olyan élénknek, de ajakra kenve számomra a tökéletes pirosas-vöröses árnyalat, Karácsonyra szerettem volna magamnak egy ilyen színt. Ez kicsit erősebben kopikaz eddigi próbák alapján, kevésbé csókálló mint a nude társa. Szeretem az illatát, tényleg olyanok mintha semmi nem lenne az ajkaimon. Kár, hogy nincs több árnyalat :(

Fructis Citrus-Detox Sampon

Fructis Citrus-Detox Sampon
2017. január 29.

Zsíros hajra való sampont kerestem, a korpásodással egy éve már nincs problémám (ha előjön nizoralt használok egy-két mosás erejéig). Friss érzetű a haj utána, de nekem nem tolta ki több nappal a mosást. Finom az illata, de túlságosan habzik, pedig minimális mennyiséget használok belőle. Mosás közben érzem a hajamon a szárító hatását de miután megtörlöm és hajat szárítok, semmit nem tapasztalok ebből. Balzsamot ritkán használok, nem igényli a hajam. De akinek amúgy is szárazak a hajvégei, annak egy kis balzsam szükséges lehet utána. Nem rossz termék, de nem fogom újravenni szerintem.

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2017. január 29.

Körülbelül fél éve használom, eddig nagyon bevált. Nekem több tartást ad mint a batiste, bár attól meg frissebb érzetű a hajam. A tenyerembe szórok és onnan teszek a hajtőre, rajtahagyom pár percig, aztán lefelé lógatom a fejem és átfésülöm az ujjammal, így megszabadulok a feleslegtől. Másod illetve harmadnapos hajra használom, utána muszáj hajat mosni mert kissé nehéz érzetet ad a hajnak. Kellemes az illata és nálam nem okoz hajhullást sem. Fodrászkellékesben vettem 700Ft körül