reyka013

Regisztráció dátuma: 2012. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2018. április 22.

Nekem nem tetszett ez a sampon! Nem tudom miért,de száraz es furcsa állagú tőle a hajam. Olyan érzésem van,miután megszárad a hajam,mintha nem öblítettem volna ki rendesen belőle a sampont. Nem selymes,nem fényes és nem könnyed tőle a hajam. Ha már gyógynövényes sampon,akkor visszatérek a Garnierhez.

Yes.Pharma Pajzsmirigy+Haj Kapszula

Yes.Pharma Pajzsmirigy+Haj Kapszula
2018. március 11.

Sajnos nem tudtam sokáig szedni, mert nálam gyomorirritációt okozott...Émelygést és hányást,a kapszula bevétele után nem sokkal (előtte semmi bajom nincs és csak abban a két napban volt ez,amikor szedtem a tablettát). Ha összevetési alapot szeretnétek, eddig csak a Pharmaton Vital kapszula váltott ki nálam ugyanilyen hatásokat. Én inkább visszatérek a Selenorghoz. Ha valaki megvenné tőlem ezt a pajzsmirigy+haj terméket, jelezze.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2018. január 28.

Azt kell, hogy mondjam, hogy ez eddig a legjobb matt hatású rúzs,amit valaha kipróbáltam! Nagyon pigmentált, krémes és matt, nem szárít, sőt! Nem tudom hogy lehetséges, de kisimul a számon és nem beül a ráncokba (pedig nekem minden rúzs azt szokta és nagyon ki tud cserepesedni a szám) és hihetetlenül tartós! Kényelmes viselet és egyenletesen kopik (nem "segglyukasodik" szép nőiesen kifejezve magam). Több rendezvényt is végigcsináltam vele úgy, hogy nem, vagy csak alig kellett újra felvinni.