rokamokus

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2020. február 2.

Előre benedvesített bőrre használom. A szemem erősen sminkelt de szépen leviszi . A végén leöblítem az arcomat és egy törölközővel szárazra törlöm az egeszet így maradék fekete szemcerka is lejön . Utána nagyon nagyon puha a bőröm és tiszta érzete van. Szerintem 2 hétig simán elég egy korong . Sokat utazom ezért általában elhagytam meg nem sikerült egy korongot sem teljesen el használni, talán a mostanit majd. Tök jó hogy csomagolás mentes , az illata kicsit erős de megszoktam màr. Néha csípi a szememet de valószínűleg a lemásolta váró festek miatt.

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2020. február 2.

Elég tartós és jók a színei nekem matt vérző van , szeretem nem csomosodik .

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2020. február 2.

Nagyon jó izzadásgátló citrusosnak jobb az illata , de a hatás ugyanaz. Nekem is egy idő után elkezdett száradni tőle a bőröm és bebarnult, majd viszketett . Ekkor egy fürdés után mikor jól kiáztam szivaccsal ledörgöltem a száraz részt, utána pár nap szünet és ismer hónapokig működik a cucc. Szerintem shea vaj és szódabikarbóna keveréke ugyanezt a hatást érné el. A marka stiftjét is kipróbáltam de az semmit nem ért, sajnáltam mert néha uncsi ez az ujjal kenegetés.