saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2020. január 26.

Nagyon szerettem, nekem bejött, édes, izgalmas.
De kipattog tőle a nyakam, egy fújás, és egyből másnap látok valamit.Tartós, de lehet még nem használtam igazán jó parfümöt. Ruháimra elhasználgatom, aztán keresek tovább.
Jó, tényleg ízléstelen szegényke kívülről, de mivel nem viszem magammal, így szerintem olyan kis női itthoni poénnak elmegy. :) Legalább megnevettetem azt, aki meglátja nálam.

update: nem rossz ahhoz képest, de már rég nem szeretem

Tonymoly Haeyo Mayo Hair Nutrition Pack Hajpakolás

Tonymoly Haeyo Mayo Hair Nutrition Pack Hajpakolás
2020. január 26.

Nagyon puhává teszi a hajam végét, és nagyon fényessé, új életet ad neki. Egy csillagot fenntartok, mert kicsit olyan félelmem van, hogy ilyen gyorsan nem lehet ápolni a hajat, hanem egy szilikonos rétegtől olyan, a kezem is puha és csúszik a használata után. Persze a hajam végének, ami már amúgy is el van száradva, és lassan megérik a levágásra, annak lehet pont jó is ez.
Ja igen, azért 4 csillag, mert szeretem a hajbalzsamokat éjszakára fennhagyni, ettől viszont nagyon kócolódik és ragad a hajam, ilyen tipikus 3 perces balzsam.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2020. január 7.

Mivel eddig nem formáztam a szemöldököm annak ellenére, hogy sminkelem magam, a reggeli átfésülésén kívül magára hagytam, hadd álljon úgy ahogy. Aztán hallottam róla, hogy létezik olyan, hogy nem festem be, csak felfésülöm, ezt hajlakkal meg kefével próbáltam, de némileg zavaró volt az a nehéz érzés a szemöldökömön. Ezzel nincs az az érzés, és én úgy látom, hogy rendben állnak tőle, nekem ez így pont ideális.
Szempillaspirál alá majd updatelem.
Szempillaspirál fölé este poénból kipróbáltam, és nagyon szépen felfrissítette, vastagabbnak tűntek a pilláim, és nem ragadt össze. Szépen ki tudtam simítani vele, annyi, hogy le kell utána törölni a kefét, különben belemegy a fekete spirál a zselébe. Engem nem festett össze, de kicsit fellazítja a szempillaspirált. Szebb lett, mint reggel volt, ha munka után megyek valamerre lehet bedobom a táskámba, és átkenem vele, olyan friss hatás.