Best of Beauty 2019

saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

p2 Techno Chrome Körömlakk

p2 Techno Chrome Körömlakk
2019. március 18.

megelőlegezem az 5 csillagot, nekem minden lakkom tökéletesen 2 azaz kettő napig marad fent, ez gyorsan szárad, nagyon jól pigmentált, és gyönyörű a színe, ha holnap estig nem pattog le, akkor a száradási idejéhez képest egy korrekt lakk

update: mind a kétszer megállta a helyét, másodjára nem tettem rá fedőlakkot, szuper gyorsan szárad és nem marad mintás. simán 2 nap meg volt, a vége már kopott azért, de nekem minden lakk eddig tart, szóval meglepően jó

Veet Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre

Veet Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre
2019. február 28.

Engem nem égetett meg, 6 percig hagytam rajta. Leszedte a szőrök egy részét, volt egy-két erősebb szál amivel nem bánt el, meg hiába gyengül el a szál, nehéz levakarni, hogyha nem gyengül el eléggé.
Így télen a nadrág alá okés volt ezzel szőrteleníteni, aki home officeban van és nagyon ráér, annak jó választás, de nyáron én félnék, hogy a fehér bőrömön a fekete szőrszálak a napban megragyognának, mivel nem maradéktalanul szedi le. Viszont nem lett pöttyös a bőröm, lehet kipróbálok a nyárra egy jobb krémet, ezt sajnos csak lekaptam a polcról.

Catrice Holo Graphic Spectra Light Eyeshadow Glow Kit

Catrice Holo Graphic Spectra Light Eyeshadow Glow Kit
2019. január 22.

Önmagában kicsit natúr, szinte áttetsző. De bármilyen matt szemhéjpúdernek gyönyörű ragyogást ad, kár ezután csillogó színeket venni, elég ebből rá.
High lighternek azonban túl szemcsésen csillogó. A szemhéjamon jobban beledörgölve a másik, színes szemhéjpúderbe, egész gyöngyház fényt ad pedig, itt-ott csillog csak szemcsésen. Nekem a 010 árnyalat van meg, a rózsaszín téglás-barnás szemhéjpúderre elképesztő.
Inkább fedőrétegnek javaslom, ha valakinek ez rendben van, akkor a termék is.