saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Petitfée Gold&Snail Hydrogel Eye Patch

Petitfée Gold&Snail Hydrogel Eye Patch
2020. november 4.

11. helyen van az alcohol, és a legvégén egy kis parfüm ami elenyésző, ezért nem venném újra. Jobban járok egy csiganyálas szérummal. Viszont nem pontozom le, mert amúgy szeretem, mielőtt indulok valahova jól feltölti a szemem alatti részt, de olyan hosszan tápláló hozzávalók nincsenek benne az első helyeken.

Kell A Púder! Ásványi Alapozó Por

Kell A Púder! Ásványi Alapozó Por
2020. október 19.

Sose használtam ásványi alapozót, egy ideje BB krémeket használok.
Az olive szín nekem a világos bőrömre betalált, valahogy egészségesebben nézek ki tőle. Szerintem természetesebb a hatás, de a szemem alatt a korrektorral még nem találtam ki, hogy hogy tudom szépen összedolgozni, hogy ne ott álljon a korrektor. Szóval még tanulom a használatát.
Az jó benne, hogy ahol marad kis pattanás utáni heg, oda kicsit többet teszek, és nem látszik.

Egyelőre 4 csillag, sajnos beleül az orromon a pórusokba, azt nem szeretem, oda külön kell korrektor. Pedig tettem alá primert.

Nelly Instant 2-Fázisú Kondícionáló Hajfényspray Tengeri Algakivonattal

Nelly Instant 2-Fázisú Kondícionáló Hajfényspray Tengeri Algakivonattal
2020. október 13.

Nagyon fura, hogy ilyen összetevők mellett, hogy működhet valami ennyire. Kerestem a kommenteket, hogy valakinek idővel meggyűlt vele a baja, de nem. Lehet az irritáló anyagokból csak kevés van benne, és többet vetnek a latba a jó anyagok?
nincs mit tenni, én is szeretem, ezer éve meg van, és nagyon kis kellemes, főleg ebbe a kabátos hajkócolódós időben