savonm

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dior Sauvage EDP

Dior Sauvage EDP
2020. június 22.

Lapo nagyon jól hozzáértően fogalmazta meg az igazat róla ..Egyett értek szégyen a SAUVAGE névre !

Most ez komoly hogy vannak akik a sima edt hez tesznek egy ekkora nagy szégyent minden tehetős páva gyereken ezt érezni ha meki ha pláza ha diszkó hype os szar sőt fos érdekes módon a parfümje fényévvel jobb !
Haver (volt haver ) feljött hozzám aki győzködésben soha nem adta fel ha új nagy hypeos illatokról volt szó sorba vette ezeket az új hu de jó új kacatokat mondom oké hozd fel de most jön a lenyeg nálunk előttem magára tette de 0 1 x nem csapot meg mondom ez ennyi na ne 1 az 1 be olyan mint az igazi Sauvage edt Kínai silány minőségét éreztem volna siralmas mire merték rá írni a nevet !
Én olyan tagokon tudom elképzelni akik nem mernek férfiak lenni és inkább vegyülnek mint kitűnnek a tömegből igen egy tömeg illatot csináltak a legendás utálatos csodából mind ez a Dior név alatt..
Mondom a parfümje nagyon jó az más nagyon más .

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP
2020. június 22.

Fény ével jobb a helyzet a simától az nagybetűs SZÉGYEN az Armanira nézve bár valljuk be egy Armani edp ről beszelünk az a nem semmi hát elmegy de pl egy Code Profumo áhhhh agyon veri és közbe le pisli ....xddd

Emporio Armani Stronger With You EDT

Emporio Armani Stronger With You EDT
2020. június 22.

Felfogtam magam ez miatt na mondom készítem a pénzem rá Armaniban soha nem csalódtam erre mi ezzzz most ez komoly ?!............. Armani ?!....... ?!
A kínai piac szintjén áll az illat semmi minőség tartósság mind ezek mellé de betűt sem érdemel pénz kidobás !
Ja ha az Armani is a Paco útjára lép és ilyen dísz kö..ög páva kis lányos illatokat dobál eskü nem veszek többet semmit ..