shining

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Avon Speed Dry+ Körömlakk

Avon Speed Dry+ Körömlakk
2017. május 17.

Még régebben rendeltem azóta se nagyon használom 😑 igaz , hogy hamar szárad de olyan nagyon kevés ideig bírja ,hogy jaj😟 nagyon gyorsan kopik ami azért elég nagy negatívum koromlakokknal és ami a legnagyobb csalódasom vele az az , hogy nem olyan az árnyalata mint a katalógusban 😧 szóval nem azt kaptam amire számítottam de azért a színe egész jó bár nem ezt kértem😂 díszítése használom néha annak megteszi persze csak fedolakkkal😃

Revlon Super Lustrous Lipstick

Revlon Super Lustrous Lipstick
2017. május 17.

Itt vettem egy kedves kremmanias lánytól 😃 elsősorban a színe fogott meg nekem a va va Violetta árnyalatban van meg 😘tényleg gyönyörű a színe szuper pigmentalt , imádom azt a kontrasztott ami a világos bőröm és a sötét árnyalatú rúzs között van. Elégedett vagyok a fedesevel is nem szárít mivel krémes. Csak az a nagy hibája , hogy sajnos nem tartós viszont szépen kopik és ha már teljesen sikerült lennem úgymond meg utána is van egy szép árnyalata a számnak 😊 de a szuper hatás kedvéért újra kell kenni napközben elég sokszor de alapjában véve jó kis cucc ez😁😀

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál
2017. május 17.

Nagyon elégedett vagyok vele mint az eddigi összes Miss Sporty spiralommal😃😊 szép pillákat varázsol szépen szetvalassza a szálakat nem potyog le a nap folyamán szóval nagyon tartós 👍 elégedett vagyok vele és ami a legnagyobb öröm számomra az az , hogy nem hullik tőle az amúgy is kevés pillám és még dúsít is. Jó féle💓