sildi

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Fructis Macadamia Hair Food Sampon

Garnier Fructis Macadamia Hair Food Sampon
2022. június 9.

Eddig ezután a sampon után éreztem a legtisztábbnak a hajam, meg is lepett, hogy nincs maxosra értékelve. Nekem nem nehezítette el, nem marad zsíros, szuper az illata. Duplán samponozok és vagy mindkétszer ezt használom, vagy a tisztító hatása miatt ezzel kezdek és egy másikat használok másodjára, én egy flakon után nagyon megkedveltem.

Revox Face Smoothing Serum Japanese Ritual

Revox Face Smoothing Serum Japanese Ritual
2022. június 9.

Próbálok parfümmentes kozmetikumokat használni általában, de ennek az illata... Én IMÁDOM :D Használat után nekem 10-15 percig picit ragacsosnak érződik az arcom, de ez gyorsan elillan és akkor nagyon puha, kellemes érzetű bőrt hagy maga után. Néha G&G liquid hidrationnel befújkálom az arcom (áttöltöttem spray flakonba, úgy elég praktikus) és utána jön ez a szérum, nedves bőrön jobban el lehet oszlatni. Kipróbálnám a többi Japanese ritual terméket is.

Plantur 21 #Longhair Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 #Longhair Nutri-Koffein Sampon
2022. június 9.

Még csak 3-4 alkalommal használtam, úgyhogy a hajnövesztő hatásáról nem tudok még nyilatkozni, de mint sampon, nekem eddig tök bevált. Jól habzik, jó az illata és fényes a hajam hajmosás után. Nem zsírosít (bár nem is tolja ki a hajmosást nálam), hogyha tényleg segít a hajnövesztésben, akkor megéri az árát.